KFC w Chinach istnieje już od 30 lat. Taki długi okres czasu jest idealny do upamiętnienia. Ale jak to zrobić? Wydać specjalne wersje kanapek? Nieee, to pewnie już było. A może ciekawe promocje? Nuuuudy. To może stworzymy smartfon? Świetne!

KFC współpracuje z firmą Huawei w celu stworzenia limitowanej edycji telefonu. Ma to być tak naprawdę ta sama konstrukcja co Huawei Enjoy 7 Plus, czyli będzie on posiadał 5,5 calowy ekran, procesor Snapdragon 425, 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Akumulator będzie miał pojemność równą 3020 mAh. Smartfon będzie się wyróżniał wyglądem. Ma on być cały czerwony oraz z tyłu ma być obecne logo KFC.

Firma zdradziła już, że na rynek trafi jedynie 5000 sztuk tego smartfonu. Na nim znajdzie się także aplikacja muzyczna brandowana przez KFC, która pozwoli na tworzenie i udostępnianie listy odtwarzania w punktach firmy. Z pewnością jest to ciekawy pomysł na świętowanie 30 lat, jednakże kto by chciał mieć telefon z logo KFC? Czy naprawdę są aż tacy fanatycy na tym świecie?

Źródło: http://wccftech.com/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!