WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kiedy pojawi się pierwszy trailer Avengers 4?

W poprzednim tygodniu Disney zaprezentował trailer filmu Kapitan Marvel. Film ma zadebiutować 8 marca, czyli dwa miesiące przed premierą Avengers 4. Kiedy więc zobaczymy zwiastun tego drugiego filmu?

Marvel ma problem, bowiem po śmierci bohaterów w Infinity War wielu z nich nie może pojawić się w trailerze bez zepsucia filmu. 16 października ma mieć miejsce wydanie na DVD Ant-Mana i Osy, więc nie mamy co liczyć na zwiastun przed tym wydarzeniem. Okazuje się też, że tytuł Avengers 4 ma być spojlerem filmu więc na pewno będzie on długo opóźniany. Możliwe, że pojawi się on więc dopiero na Super Bowl, które będzie miało miejsce 84 dni przed premierą Avengers 4. Możliwa jest też inna dana – 4 listopada, który jest 174 dni przed premierą, czyli taki sam okres czasu kiedy pojawił się zwiastun Kapitan Marvel.

Ta druga data jest bardzo wątpliwa, bowiem premiery trailerów poprzednich filmów nie miały nic ze sobą wspólnego. Marvel na pewno będzie chciało zwiększyć zainteresowanie Avengers 4. Aczkolwiek nie wiem, czy to jest możliwe, bowiem film już teraz określany jest mianem najbardziej oczekiwanego w historii.

W usłudze streamingowej Disneya znajdą się spinoffy bohaterów Marvela

Źródło: https://bgr.com/