Shazam! jest najbliższą premierą od DC. Film o tym zabawnym superbohaterze pojawi się na ekranach kin już w kwietniu. Jednak kiedy zobaczymy drugi zwiastun filmu Shazam!? Pojawiły się najnowsze doniesienia.

Drugi zwiastun filmu Shazam!, najnowszej produkcji z uniwersum DC podobno pojawi się już w tym miesiącu. Według Daniela Richtmana, autora serwisu SuperBroMovies, nowy zwiastun ma mieć premierę w sobotę, 19 stycznia. Zgadza się to z informacjami ujawnionymi przez Zachary’ego Leviego. Zdradził on, że premiera nowego trailera odbędzie się na początku 2019 roku. Według reżysera, Davida F. Sanburga, długie oczekiwanie wynika z ogromnej ilości efektów specjalnych. Po Aquamanie DC trochę się w tym względzie zrehabilitowało, możemy więc oczekiwać, że Shazam! jeszcze podniesie poprzeczkę.

Daniel Richtman zdradził na Twitterze, kiedy zobaczymy drugi zwiastun filmu Shazam!. Oczywiście to tylko pogłoska, a nie oficjalna informacja.

Przypomnijmy, że Shazam! opowiada o czternastoletnim Billy’m Batsonie, który dzięki starożytnemu czarodziejowi może zmienić się w dorosłego herosa. Wystarczy, że krzyknie SHAZAM! Będąc dzieciakiem zamkniętym w ciele dorosłego bawi się supermocami. Sprawdza jakie umiejętności posiada. Latanie? Prześwietlanie wzrokiem? Bohater sprawdza granice swoich możliwości i je opanować. Musi tego dokonać, by stawić czoło siłom zła, kontrolowanym przez doktora Thaddeusa Sivanę.

Shazam! na ekrany kin wejdzie 5 kwietnia 2019 roku.

Czytaj też: Recenzja filmu Spider-Man: Uniwersum

Źródło: cbr.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej