WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Kingdom: New Lands do zgarnięcia za darmo

Nie wiem, jak Wam, ale mi coraz bardziej podobają się tytuły, które Epic Games rozdaje w swoim sklepie, bo przynajmniej uderzają w klimat retro. Tak też jest z Kingdom: New Lands, które zgarniecie na Epic Games Store za zupełną darmochę.

Czytaj też: Wyciekła bogata standardowa edycja Cyberpunk 2077

Grę znajdziecie albo w aplikacji, albo pod tym linkiem, więc jeśli nie macie zamiaru w nią zagrać, bo po prostu rozbudowujecie bibliotekę, to udajcie się tam niezwłocznie. Jeśli jednak sam tytuł Was zainteresował, to już śpieszę z opisem. Ta pikselowa giera jest dwuwymiarową przygodą, w której to wcielamy się w królową lub króla i obieramy cel zbudowania królestwa. Jak się jednak okazuje, zbierane przez nas monety musimy wydawać na przekonywanie do siebie mieszkańców, budowę fortów, czy ulepszanie arsenału. Ten przydaje się z kolei każdej nocy, kiedy to z mroku wyłażą wszelkie plugastwa.

To ten rodzaj gry, w której dużo się umiera i uczy na własnych błędach, aby ponownie podjąć próbę wytrzymania możliwie najdłużej. Co ciekawe, to tak naprawdę osobny dodatek/rozszerzenie do Kingdom, który zachował pierwotne założenia. Jednak New Lands sprawia, że cały ​​proces budowania królestwa staje się przyjemniejszy, bo po prostu gwarantuje nam więcej mechanik i możliwości rozwoju.

Jeśli Kingdom: New Lands nie jest dla Was, to poczekajcie do 13 czerwca, kiedy rozpocznie się rozdawnictwo fenomenalnego Enter the Gungeon.

Czytaj też: Microsoft teasuje Xbox Scarlett przed konferencją E3

Źródło: Epic Games