Kiedy w sieci pojawiają się rankingi gier, które powinny dostać sequel, Bully jest w nich pewniakiem. Fani gry co prawda mogli dostać nagłego skoku ciśnienia na widok samego tytułu w nagłówku artykułu, ale niestety (choć wiele osób z pewnością się ucieszy) chodzi jedynie o port na iOS i Androida.

Rockstar Games znany jest głównie z serii Grand Theft Auto, choć eksperymentował on z otwartym światem również w innych grach. O ile Red Dead Redemption nie trzeba nikomu przedstawiać, o tyle w przypadku Bully’ego jest już nieco inaczej. Gra ta została wydana dziesięć lat temu i dzięki niej mogliśmy poczuć się jak typowy, cóż, „bully” (tyran, gnębiciel) z amerykańskich filmów dla młodzieży.

Port na iOSa i Androida będzie zawierał wszystko to, co pojawiło się w wersji premierowej na PlayStation 2 wraz z dodatkami, które wprowadził remaster Scholarship Edition z 2008 roku. Cena dla edycji przeznaczonej na iOSa i Androida jest taka sama: 6,99 dolarów (czyli około 34 złotych). Tym, którzy zawsze chcieli ciągnąć kolegów za gumki w majtkach, ale nigdy nie mieli do tego odpowiednich atrybutów, gorąco polecam.

źródło: theverge.com | zdjęcieyourgamingpartnerblog.wordpress.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!