WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kody zniżkowe KFC do znalezienia w CS:GO

To dopiero akcja! Międzynarodowa marka KFC przygotowała specjalną akcję, w ramach której wszyscy gracze CS:GO mogą odnaleźć na mapach w grze specjalne kody zniżkowe do wykorzystania w restauracjach. 

Akcja „Nie ma złych graczy, są tylko głodni” przypada wyłącznie na weekend, więc czas do wzięcia w niej udziału macie nie za wiele. Zakończy się bowiem jeszcze dziś, gdy wybije północ, a puste po wielogodzinnej grze brzuchy upomną się o wizytę w kuchni. Jednak wysiłek odwiedzenia kilku z prywatnych serwerów i poszukania specjalnych graffiti z kodem zniżkowym na mapie Dust 2, Mirage oraz Cache z pewnością się opłaci. Kod oczywiście będzie można wykorzystać przy realizacji zamówień, aby obciąć koszt kubełka, czy zestawu o kilka złotych. Listę serwerów (aby do nich dołączyć wystarczy w konsoli wpisać „connect ‚ip serwera'” znajdziecie tutaj.

Jeśli jednak nie chcecie bawić się w wielkie szukanie kodów, to wystarczy zapewne pogrzebać w sieci, aby je odnaleźć. Z kolei ich odnalezienie w grze nie jest wcale takie proste, ponieważ na serwerach toczą się regularne zmagania drużyn. O swobodnej przechadzce i poszukiwaniu kodu nawet nie myślcie. Na sam koniec warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy KFC zapukało do bram e-sportu. W przeszłości brała czynny udział w rozgrywkach FACEIT London Major 2018, a ostatnio zdecydowała się nawet na uformowanie swojej własnej drużyny. KFC Gaming pała się na razie grą w Fortnite, emanując hasłem „Twój kurczak, odgrywający rolę skrzydłowego we wszystkich triumfach Royale będzie tak dobry, że palce lizać”.

KFC Gaming – fast food wesprze Esport?

Źródło: Materiały prasowe
Zdjęcia: Op.własne, KFC