WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kogo zobaczymy w 2 sezonie Titans?

Geoff Johns, jeden ze scenarzystów, zdradził kogo zobaczymy w 2 sezonie Titans. Według najnowszych informacji do serialu zostanie wprowadzony Deathstroke jako nowy złoczyńca. Jednak nie będzie jedynym złym.

Slade Wilson znany tez jako Deathstroke zadebiutuje w drugim sezonie Tytanów, jednak nie pojawi się sam. Podobno towarzyszyć mu będą jego dzieci: Joseph Wilson – Jericho i Rose Wilson – Ravager. Johns przedstawił wizję Deathstroke’a odbiegającą nieco, od tej typowej. Opisał go, jako wojskowego, którego wymagająca natura zniszczyła jego rodzinę. Zaś postać Rose przedstawiono jako silną, ale zniszczoną kobietę, która chce porzucić swoją przeszłość i znaleźć nową rodzinę, która zastąpi tą zniszczoną przez ojca.

Deathstroke pojawił się już w Lidze Sprawiedliwości, w scenie po napisach. Wcielił się w niego Joe Manganiello, nie wiadomo jednak czy to on zagra tę postać w serialu.

Kogo zobaczymy w 2 sezonie Titans

O Jerycho na razie niewiele wiemy. W komiksie Ravager była zarówno antagonistką jak i późniejszym członkiem Tytanów. Możliwe więc, że twórcy chcą właśnie iść w tym kierunku wprowadzając te postacie. Jednak żeby się tego dowiedzieć musimy poczekać na kolejne informacje.

Serial Titans możemy oglądać na platformie Netflix.

Czytaj też: Powstanie serial The Lost Boys. Zamówiono odcinek pilotażowy

Źródło: comicbookmovie.com