WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kogo zobaczymy w filmie Breaking Bad? Możliwe, że powrócą bohaterowie serialu

Breaking Bad jest jednym z najbardziej lubianych seriali ostatnich lat. Mimo, iż od zakończenia jego emisji minęło prawie 6 lat, to nadal jest niezwykle popularny i zyskuje nowych fanów. Gdy więc pojawiła się wiadomość o filmowym sequelu serialu entuzjaści serii byli zachwyceni. Pojawiły się jednak pytania, jaką historię opowie i kogo zobaczymy w filmie Breaking Bad?

Jakiś czas temu potwierdzono spekulacje, że opowieść skupi się na postaci Jesse’ego (Aaron Paul), a akcja pokaże jego losy po wydarzeniach z piątego sezonu.  W ostatniej odsłonie Breaking Bad, Jesse’go uprowadzili  i uwięzili  neonaziści, którzy zmusili go do wytwarzania metamfetaminy Heisenberga. Mimo, że w końcu uwolnił go Waltera White i uciekł, to nie oznacza końca jego problemów. Wszyscy zapewne pamiętają jak bardzo udręczony był Jesse. Zaś fakt, że na miejscu zbrodni zostawił swoje ślady możemy być pewni, że rozpocznie się za nim pościg.

Dobrze wiemy, że nie tylko Jesse był ulubieńcem fanów serialu. Przede wszystkim sympatia zawsze skupiała się wokół głównego bohatera, Waltera White (Bryan Cranston) i to jego chcielibyśmy zobaczyć w Greenbrier (taki tytuł nosi film Breaking Bad).

Kogo zobaczymy w filmie Breaking Bad

I tu pojawia się zasadnicze pytanie, kogo zobaczymy w filmie Breaking Bad?

Otóż, według najnowszych informacji pochodzących z Revenge of the Fans, powróci nie tylko Walter White, ale również kilka innych, kluczowych dla serialu, postaci. Lista aktorów Greenbrier obejmuje takie nazwiska , jak: Jonathan Banks ( Mike ), Jesse Plemons ( Todd ) i Charles Baker ( Skinny Pete ). A także: Matt Jones ( Badger ), Robert Forster ( Ed, aka The Disappearer ), Tess Harper ( Pani Pinkman ) i Kevin Rankin ( Kenny ). Zobaczymy również Krysten Ritter, serialową Jane Margolis, z którą Jesse miał tragiczny romans.

Obfitość powracających postaci wytłumaczono chęcią zamknięcia ich wątków. Pewne opowieści zostały zawieszone w próżni wraz z zakończeniem serialu, a Greenbrier chce je w końcu zamknąć.

Na razie jednak powyższe informacje nie są w stu procentach potwierdzone. Oznacza to, że powrót tych postaci może być jedynie plotką. Miejmy nadzieję, że tak nie jest. Z racji, że Greebrier ma być sequelem, możliwe jest, że wymienione postacie powrócą po prostu w formie retrospekcji. Pozostaje tylko czekać na jakiekolwiek oficjalne wieści.

Czytaj też: Netflix stworzy adaptację komiksu Reborn od Marka Millara

Źródło: ladbible.com