WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Kolejna darmowa gra na Epic Games Store i zapowiedź kolejnej

O tym, że wczoraj Epic Games Store zacznie rozdawnictwo Transistor z 2014 roku, wiedzieliśmy od dawna, ale warto przypomnieć, że promocja już trwa. Zwłaszcza że z jej startem ogłoszono kolejną darmową grę.

Transistor ma już na karku kilka lat, ale to, czy ta produkcja jest warta Waszej uwagi, możecie podejrzeć w naszej recenzji sprzed pięciu lat. Zdecydowanie nie jest to produkcja dla wszystkich, ale jeśli nie ta, to może warto przeczekać kolejne dwa tygodnie na World of Goo? To właśnie kolejny tytuł, jaki zgarniemy już 2 maja za darmo na Epic Games Store.

Ponownie firma postawiła na niszową produkcję niezależną, która jest już na rynku całe 11 lat. Jednak twórcy nie porzucili jej do końca, bo przez ostatnie miesiące postarali się o stosowną aktualizację, która przystosowuje jej początkowe proporcje 4:3 i maksymalną rozdzielczość 800×600 na dzisiejsze standardy. Kwestia kompatybilności jest więc rozwiązana, a poprawy doczekała się nawet obecna w World of Goo tabela z wynikami, która początkowo padała przez słabe zaplecze serwerowe.

Sama produkcja ruszy nawet na programatorze pralek, choć znacznie lepszym wyborem będzie konwencjonalny sprzęt. W niej gracze koncentrują się na rozwiązywaniu zagadek i na sam koniec warto wspomnieć, że World of Goo zostanie zaktualizowane wszędzie… ale najpierw na Epic Games Store.

Czytaj też: Kup Mortal Kombat 11 i zgarnij dwie darmowe pizze od Cenegi

Źródło: PCGamer