WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Kolejna darmowa gra na Epic Games Store

Zgodnie z zapowiedziami dziś ruszyło kolejne rozdawnictwo darmowej gry na Epic Games Store. Tym razem nasz wybawca ze szponów Valve (tak przynajmniej twierdzi na swój temat firma) oferuje nam grę, w którą mogliście zagrać, jeśli nie w smak był Wam Diablo.

Czytaj też: Techland bał się Dying Light – jak wyglądają nastroje przed drugą częścią?

Mowa o grze Torchlight, której wymagania co do API DirectX 9 idealnie wskazują na to, jak starą jest produkcją. Na PC wyszła bowiem aż dziesięć lat temu, wymagając od nas sprzętu, którego znacznie wydajniejszą wersję mamy od dawna w kieszeni. Innymi słowy – ruszy Wam ta giera nawet na starym laptopie. Aby dodać ją do swojego konta musicie albo znaleźć ją w launcherze, albo udać się tutaj, czyli na oficjalną stronę sklepu.

Tradycyjnie promocja trwa okrągły tydzień, czyli do 18 lipca, kiedy to jej miejsca ustąpi Limbo. Jeśli z kolei zastanawiacie się, czy warto pobrać Torchlight, to wcale się temu nie dziwię, kiedy na rynku jest już jego druga odsłona, ale zapewniam Was, że ta produkcja zapewni Wam zabawę przynajmniej na kilka godzin w swoim hack’and’slashowym wydaniu. Zwłaszcza że grafika nie jest aż tak stara, jak mogłoby się wydawać – jej kreskówkowy sznyt sprawił, że trzyma się stosunkowo dobrze. Z tego wszystkiego, to interfejs trąci najmocniej myszką.

Czytaj też: Świetna sprzedaż Cyberpunk 2077 na GOGu i nowe screenshoty

Źródło: Epic Games Store