WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Kolejna obudowa ze zintegrowanym chłodzeniem cieczą od Deepcool

Deepcool pokazał już kilka obudów, które posiadają zintegrowane chłodzenie cieczą. Kolejny model jest trochę niecodzinny bowiem jest to obudowa EATX. Został on już pokazany na targach Computex 2017 oraz CES 2018 i właśnie niedługo ma trafić do sprzedaży.

Obudowa nosi nazwę New Ark 90. Posiada ona wentylatory wyposażone w podświetlenie LED RGB. Generalnie bardzo dużo w niej jest podświetlenia – osłona na zasilacz, blok wodny czy przedni i górna listwa posiadają diody. Z boku znajduje się szkło hartowane, które pozwala na wgląd w podzespoły. Co ciekawe, New Ark 90 posiada łącze trzy panele z hartowanego szkła. Odnośnie chłodzenia cieczą to zastosowana została chłodnica 240 mm, czyli dosyć standardowe rozwiązanie. Z chłodzeniem procesora nawet po mocnym OC powinno ono sobie dać na spokojnie radę.

Obudowa ma pojawić się w sprzedaży w luty. Cena została ustalona na poziom 299,99 dolarów, czyli bardzo dużo. Jednakże koszt dobrej jakościowo obudowy wraz z chłodzeniem cieczą także byłby podobny.

Źródło: https://www.eteknix.com/