WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

 Kolejna ważna rola w Swamp Thing została obsadzona

Serial o Potworze z Bagien nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Dzięki doniesieniom na temat castingów wiemy, że kolejna ważna rola w Swamp Thing została obsadzona.

Leonardo Nam, aktor znany fanom Westworld z roli Felixa Lutza dołączył właśnie do obsady Swamp Thing. Wraz z tą informacją DC udostępniło też krótki opis tej postaci. Nam wcieli się w Harlana Edwardsa, specjalistę od CDC pracującego z Abby Arcane. Nie ma on swojego odpowiednika w komiksach. W serialu będzie pracował nad odkryciem tajemnic bagiennego wirusa, który nęka małe miasteczko w Luizjanie. Prócz tego ujawniono, że Harlan Edwards jest homoseksualistą.

Fakt, że kolejna ważna rola w Swamp Thing została obsadzona daje nam możliwość szerszego spojrzenia na całą produkcję. Według oficjalnych informacji Potwór z Bagien pojawi się jeszcze w tym roku na platformie DC.

 Kolejna ważna rola w Swamp Thing została obsadzona

Serial Jamesa Wana będzie opowiadał historię Abby Arcane, która pracuje dla Centrów Kontroli i Prewencji Chorób. Kiedy w jej rodzinnej miejscowości wybucha epidemia wywołana przez wirusa z pobliskich bagien wraca do Houma by zbadać tajemniczą chorobę. Na miejscu poznaje Aleca Hollanda, biologa, w którym się zakochuje. Mężczyzna jednak wkrótce ginie, ale za sprawą potężnych sił nie umiera tak do końca.

Czytaj też: Zamówiono odcinek pilotażowy Batwoman

Źródło: io9.gizmodo.com