WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kolejne informacje na temat nowego Batmana

Tytuł Batmana od Matta Reevesa jest na razie nieznany, ale dzięki raportowi Forbes’a dostaliśmy kolejne informacje na temat tej produkcji, choć i tak są to tylko pogłoski.

Od dawna mówi się, że Ben Affleck nie wcieli się już w Bruce’a Wayne’a. Nie wynika to z niechęci fanów, ale przede wszystkim z tego, że nowy Batman ma skupiać się na młodości bohatera. Dlatego właśnie Reeves postawi raczej na innego aktora. Podobno ma być to Jack O’Conell, ale według informacji nie rozmawiał on ze studiem o tej roli. Według Forbes’a nie był nawet na liście nazwisk branych pod uwagę, choć nie są to potwierdzone przez Warner Bros. informacje.

Kolejne informacje na temat nowego Batmana

Dodatkowo możliwe, że to Pingwin będzie głównym złoczyńcą w The Batman  Jest to prawdopodobne. W Birds of Prey zastąpiono go Black Mask’iem, więc możliwe, że Revees ma wobec niego swoje plany. W filmie ma być niewielu złoczyńców, a co za tym idzie fani na pewno będą spekulować kto będzie tym złym.

Forbes ujawnił też prawdopodobną datę premiery filmu. Podobno ma to być wiosna 2021 roku. Zważywszy, że Matt Revees kończy już scenariusz jest to bardzo możliwe. Niestety o fabule nie mamy wielu informacji. Wiemy jedynie, że skupi się na młodości bohatera. Musimy więc poczekać na konkrety.

Czytaj też: Christopher McQuarrie wyreżyseruje kolejne dwie części Mission: Impossible

Źródło: comicbookmovie.com