Godzilla: Król Potworów jest jednym z bardzo oczekiwanych filmów tego roku. Nic dziwnego, że twórcy starają się utrzymać jak największe zainteresowanie produkcją i wyjawiają kolejne informacje na temat nowej Godzilli.

Ty razem zrobił to reżyser, Mike Dougherty, w wywiadzie dla Godzilla-Movies.com. Ujawnił on nie tylko informacje na temat charakteru potworów, ale również zdradził co nieco o tajemniczym urządzeniu naukowym. Potwory ukazane w filmie Godzilla: Król Potworów nie są tylko bezmyślnymi maszynami do zabijania.

W pierwotnej wersji Godzilli jest wspaniała scena, w której Mothra zachęca zarówno Godzillę, jak i Rodana do walki z Królem Ghidorah. Potwory wykazują indywidualność i inteligencję. Każdy z nich ma odmienne poglądy i wyobrażenia o ludzkiej rasie. Nawet w moich filmach, choć potwory wydają się szczekać, to mają emocje, myśli i uczucia. Powiedziałem tyle, ile mogłem. Wciąż mówiłem załodze, że one nie są tylko potworami, ale żywymi istotami z charakterem.

Kolejne informacje na temat nowej Godzilli

Dougherty ujawnił również, że w nowym filmie ważną rolę odegra urządzenie zwane Niszczyciel Tleniu. Za jego pomocą w filmie z 1954 roku zabito Godzillę.

To bardzo ważny element tej historii, ale nie jest to tylko pokazanie ciekawostki. Będzie również inna broń stworzona przez ludzkość, która zostanie pokazana.

Kolejne informacje na temat nowej Godzilli pociągnęły za sobą falę spekulacji. Portal Godzilla-Movies.com uważa, że tą drugą bronią może być potwór Destroyah. Jednak, by przekonać się czy to prawda, musimy poczekać do premiery, którą zaplanowano na 31 maja 2019 roku.

Czytaj też: Czy powstanie kolejna część Powrotu do przyszłości?

Źródło: comicbookmovie.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej