WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Kolejne informacje o Wiedźmińskim serialu

Wielka impreza See What’s Next Netflixa okazała się istną skarbnicą informacji. Jednak wśród licznych zapowiedzi nic nie dorównuje kolejnej dawce informacji o Wiedźmińskim serialu.

Tym razem informacje prosto z Rzymu zaserwował nam rodzimy serwis Naekranie. Obecni na imprezie redaktorzy wzięli udział w panelu na temat kręconych w Europie serialów, po którym udało im się zamienić kilka słów z Erikiem Barmackiem, przewodniczącym realizowaniu seriali na terenie naszego kontynentu. Ten potwierdził, że serial z Geraltem w roli głównej będzie nagrywany w całości w Europie. Będą to jednak nie tylko polskie krajobrazy, ponieważ ekipa „nie będzie ograniczać się do jednej lokalizacji„. W grę wchodzą wyłącznie kraje z Europy Środkowej, dlatego trudno oczekiwać klimatów rodem z dodatku „Krew i Wino„.

Co ciekawe, według głównego producenta prace nad scenariuszem do tej pory trwają. Ponadto w dalszym ciągu lista odpowiednich lokacji nadal się uzupełnia, a dopiero po jej ukończeniu ekipa weźmie się za zbieranie potrzebnej obsady. Wszystko ze względu na nieustannie przesuwający się termin rozpoczęcia zdjęć, które mają rozpocząć się na przełomie 2018 i 2019 roku. Ostatecznie więc pierwszy odcinek serialu Wiedźmin ma zadebiutować najwcześniej w 2020 roku.