WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kolejny Battlefield i pokaz Anthem na EA Play 2018

Tegoroczna edycja wydarzenia EA Play 2018 ma być dla wszystkim doświadczeniem pełnym wrażeń oraz zachwytów. Na imprezie organizowanej w teatrze Hollywood Palladium w Los Angeles wszyscy uczestnicy będą w stanie zagrać w kolejną odsłonę serii Battlefield i ujrzeć pokaz rozgrywki z innowacyjnego Anthema.

EA Play 2018 odbędzie się w dniach od 9 do 11 czerwca bieżącego roku, czyli w sobotę, niedziele i poniedziałek. Jeśli akurat wybierasz się do Los Angeles, to wstęp na tę imprezę możesz wliczyć w ramy wycieczki, ponieważ bilet otrzymasz za zupełną darmochę. Jednak trzeba będzie mieć naprawdę dobry refleks, ponieważ ich ”sprzedaż” ruszy w bliżej nieokreślonym dniu wiosny. Ich rezerwacja ma zostać realizowana inaczej, niż poprzednio, aby ”każdy mógł łatwiej dostać się do swoich ulubionych gier”.

EA Play 2018

Dla wszystkich uczestników przewidziano masę aktywności. Główną z nich wydaje się możliwość wypróbowania nowego Battlefielda i ujrzenia pokazu z nadchodzącej gry Anthem. Pomimo tego setki stoisk zaoferują zabawę w The Sims 4 oraz w masę gier mobilnych autorstwa EA. Niestety czas wszystkich relacji na żywo nie będzie przychylny dla Polaków, ponieważ odbędą się one w godzinach nocnych.

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w EA Play 2018, to organizator zachęca Was do śledzenia profilu na Facebooku i Twitterze. To właśnie na nich mają pojawiać się wszystkie najważniejsze informacje na temat imprezy.

Źródło: ea.com