WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kolejny kamień milowy w nieoficjalnym „rozszerzeniu” Fallout New York

Oj ile potencjału Bethesda zabiła w najnowszej odsłonie Fallouta… Z jednej strony otrzymaliśmy kawał dobrej gry, ale z drugiej niezbyt dobrą odsłonę kultowej serii. Na szczęście Fallout 4 wspiera mody, więc grę może uratować jeszcze Fallout New York.

Jestem pewny, że nie słyszycie o niej pierwszy raz, ponieważ ta modyfikacja autorstwa RoseRosenberga powstaje od wielu miesięcy. Jednak cel, jaki obrał sobie twórca, jest zdecydowanie czymś, czego realizacją powinno zająć się profesjonalne studio. Fallout New York stawia bowiem na klimat rodem z serii Metro, skupiając się na przeżyciu w tym zniszczonym po Wielkiej Wojnie świecie. Jak możemy się domyślać, przedstawia mroczną wersję Nowego Jorku… i to w naprawdę dobrym stylu.

Fallout New York, Fallout 4, Fallout, mod, modyfikacja, wrześniowy update

Jednak Fallout New York nadal nie doczekał się finalnej wersji. Na ten moment RoseRosenberg udostępnił „wrześniową wersję” modyfikacji, która nadal nie posiada żadnych misji, poruszających się przeciwników, czy dróg, ale zdecydowanie ma potencjał. W tej wersji autor zmienił lokacje niektórych dystryktów i samochodów, a na dodatek postarał się o dodanie nowych budynków i schronu.

PvP w Fallout 76 będzie kompletnie pozbawiony charakteru

Źródło: Nexusmods, eteknix
Zdjęcia: Nexusmods, eteknix