WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Kolejny rekord, patch i fala banów w PUBGu

Ostatnie kilka dni były dla PUBGa całkiem owocne. Zadziwiające dzieło ekipy Bluehole doczekało się fali banów, patcha i kolejnego rekordu w dziedzinie jednocześnie bawiących się graczy.

Z pewnością najważniejszą dla Was informacją jest najświeższa aktualizacja dla wersji 1.0, która poprawiła garść zauważonych błędów. Poprawiono m.in. szansę na wylosowanie obu map, stabilność klienta podczas oglądania powtórek oraz destrukcję otoczenia. Niestety nie przedsięwzięto żadnych kroków w celu wyeliminowania pojawiających się zbyt często lagów, ponieważ według twórcy geneza tego problemu jest trudna do namierzenia.

Jednak działanie serwerów nie przeszkadza PUBGowi w pobijaniu kolejnych rekordów. Kilkadziesiąt godzin temu licznik jednocześnie grających użytkowników przebił liczbę 3,1 milionów, co na tle pozostałych tytułów prezentuje się naprawdę dobrze. Wystarczy wspomnieć, że dawny ”król”, w postaci Doty 2 zebrał jedynie 1,3 miliona graczy w tym samym momencie.

Jeśli zastanawialiście się ilu spośród wszystkich nabywców Playerunknown’s Battlegrounds korzystało z cheatów, to BattlEye ma dla Was odpowiedź. Na swoim twitterze, pochwalili się, że liczba zbanowanych kont wynosi już okrągłe półtora miliona, co w stosunku do wszystkich właścicieli (26,491,762) stanowi około 5,67%. Trzeba przyznać, że całkiem sporo, ale to naprawdę dobre wieści, bo chyba nikt nie chciałby zostać postrzelony przez oszusta po kilkudziesięcio-minutowej rozgrywce.

Źródło: twitter.comsteamspy.comsteamcommunity.com