WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Biznes

Kolejny zarobkowy sukces Star Citizen

Jeśli byłbym właścicielem studia Cloud Imperium Games, to przeciągałbym premierę takiej gry w wieczność. Co tu dużo mówić, kolejny zarobkowy sukces Star Citizen jest nie tyle zaskakującym, co… spodziewanym wynikiem.

Cloud Imperium Games świętowało rozpoczęcie imprezy CitizenCon nową aktualizacją do nadal znajdującego się w fazie testów Star Citizen. Alpha 3.3 zawitała na publiczne serwery testowe 10 października, czyli pięć dni temu, ale i tak wyciągnęła swoje lepkie kosmiczne łapki do portfeli graczy, którzy w nieco ponad 100 godzin wypełnili kieszenie twórców ponad jednym milionem dolarów. To nie tylko sukces w skali branży gier,  ale samego studia, które takimi wynikami nie mogło się pochwalić nawet przez wiele miesięcy.

Wiemy to z oficjalnej strony ukazującej kolejne cele rozwoju Star Citizena. Ta informuje nas również o tym, że łącznie deweloperzy zebrali już 195 milionów dolarów! Przypominam jednocześnie, że sama gra nadal nie otrzymała daty oficjalnej premiery, choć w sumie nie chce jej poznać. Nie wiadomo przecież, ile Cloud Imperium Games zażyczy sobie za pełną wersję gry! Mi wystarczy już dodatkowa zawartość, której kupno sięga często wiele setek dolarów. Sama prezentacja została uwieńczona nowym zapisem z rozgrywki – a ten robi oczywiście wrażenie… choć za jaką cenę?

Czytaj też: 20$ za stream z CitizenCon. Kolejne szaleństwo twórców Star Citizen

Źródło: PCGamer
Zdjęcia: PCGamer