Najlepsze pomysły na udany biznes leżą wśród prostych rzeczy. Wystarczy tylko znaleźć swoją niszę i spróbować zaspokoić ją swoim produktem. Niezależnie co wyprodukujesz, zawsze znajdzie to swojego nabywcę. Tym tokiem myślenia poszli twórcy tego kółka do kluczy.

Czuję właśnie Wasz ból, kiedy próbujecie szybko wydostać swój kluczyk z kółka, ale Wasze paznokcie po prostu nie dają rady skrzętnie go wyciągnąć. Weź wciśnij się w tę przerwę i potem prowadź przez nią swój paznokieć w strasznie bolesny sposób. Chyba każdy tego doświadczył, tym bardziej twórcy tego sprytnie zrobionego cacka. Na końcu rączki znajduje się mechanizm, który pozwoli na włożenie klucza lub zaciśnięcie zawiasu w taki sposób, by nasza jedyna przepustka do domu nie wypadła z metalowego okręgu.

Nie wiem czemu nikt wcześniej na to nie wpadł, ale ten wynalazek jest po prostu genialny… dopóki jesteście w stanie wydać za niego prawie 25 dolarów amerykańskich (ok. 80 zł.)! Tak, za ochronę Waszych paznokci musicie zapłacić kupę pieniędzy. Czy warto? O tym zdecydujcie już sami.

kgkfysqpgdz67pe8mwqw

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!