Z okazji trwającej w najlepsze wyprzedaży Made in Poland na platformie GOG, CD Projekt Red zdecydowało się na udostępnienie dwugodzinnego zapisu z koncertu muzyki z Wiedźmina 3 za darmo.

Ta akcja jest realizowana w podobny sposób jak wszystkie poprzednie. Ogranicza się więc do odnalezienia odpowiedniego baneru na stronie internetowej albo w aplikacji GOG Galaxy i kliknięcia w niego, aby Video Game Show — The Witcher 3: Wild Hunt concert został przypisany do Waszej biblioteki. Mówimy tutaj nie tylko o doznaniach audio, ale również wideo, ponieważ dzisiejsza promocja dotyczy relacji z oficjalnego koncertu z 2016 roku. To właśnie na nim udział wzięła orkiestra AUKSO, zespół Percival Shuttenbach, chór Pro Musica Mundi oraz kilku solistów. Wynik? Kilkanaście utworów z podstawki oraz dodatków, które przeniosą Was z powrotem do skóry Białego Wilka w trzeciej odsłonie serii Wiedźmin.

Koncert muzyki z Wiedźmina 3 za darmo od CD Projekt Red

Nie szukajcie go jednak w aplikacji, bo filmy na GOGu są dostępne wyłącznie na stronie internetowej. To właśnie tam będziecie mogli pobrać zapis z koncertu nawet w jakości 4K, która „waży” 19,2 GB. Promocja potrwa do 11 listopada do godziny 15:00.

Koncert muzyki z Wiedźmina 3 za darmo od CD Projekt Red

Czytaj też: Wyprzedaż Steam z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości

Źródło: GOG

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej