WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Akcja partnerska

Konkurs: Dwa lata WhatNext cz. IV/ WYNIKI

Drodzy Czytelnicy,

Zgodnie z obietnicami – z okazji drugi urodzin WhatNext przygotowaliśmy dla Was serię konkursów, w których macie okazję wygrać fantastyczne nagrody. Oto kolejny z nich.

W ten sposób chcemy podziękować Wam za obecność na WhatNext i umilić zbliżający się wakacyjny czas. Tak jak w zeszłym roku, konkursy polegać będą na udzieleniu prawidłowych odpowiedzi na kilka pytań oraz przygotowanie twórczej odpowiedź na jedno pytanie „otwarte”.

Koniecznie pamiętajcie, że urodzinowe świętowanie z WhatNext zawsze trwa całkiem długo i weźcie udział w naszych konkursach. Z radością możemy stwierdzić, że mamy dla Was tyle nagród, że wygrana jest łatwiejsza niż może się wydawać, a nasze nagrody z przyjemnością powędrują w Wasze ręce.

Na bieżąco będziemy wrzucać informacje o konkursach z nagrodami od poszczególnych sponsorów, dlatego bądźcie czujni i koniecznie weźcie w nich udział.

Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie życzenia urodzinowe i polecamy się na przyszłość, zwłaszcza w nadchodzącej, nowej odsłonie motywu WhatNext.
Ciekawi, co dalej?

Czwarty konkurs otwieramy wraz z firmami Kingston, Wargaming, Nvidia oraz EA. Głównym sponsorem konkursu jest firma Kingston.

Czekają na Was następujące nagrody:

 1. Nagroda główna – dysk SSD Kingston Savage 240 GB+gadżety od firmy Wargaming;
 2. Nagroda za drugie miejsce –słuchawki HyperX Cloud II Pink+gadżety od firmy Wargaming;
 3. Nagroda za trzecie miejsce – pendrive HyperX Savage 64GB+gadżety od firmy Wargaming;
 4. Nagroda za czwarte miejsce – pendrive HyperX Savage 64GB+gadżety od firmy Wargaming;
 5. Nagroda za piąte miejsce – gra StarWars BattleFront na Xbox One+gadżety od firmy Wargaming;

Wśród zwycięzców rozlosujemy zestawy gadżetów od firm Nvidia oraz EA.

Aby je otrzymać wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania:

 1. Jak się nazywa najszybsza seria dysków SSD od Kingston?
 2. Jaka jest największa szybkośc pamięci z serii HyperX Savage DDR4?
 3. Dla jakiej konsoli są licencjonowane słuchawki HyperX CloudX?
 4. Ile razy odbyły się w Polsce Wargaming Grand Finals?
 5. Na jakich konsolach zagramy w grę World of Tanks?
 6. Jaki dopisek ma referencyjna wersja GTX 1080?
 7. Jak nazywa się następna gra z serii Mass Effect?
 8. Jaki sprzęt powinien jeszcze wyprodukować Kingston? (forma odpowiedzi dowolna)

 

Odpowiedzi należy wysłać na adres: konkurs(@)whatnext.pl

Regulamin:

 1. Konkurs dla czytelników WhatNext „Dwa lata WhatNext cz. IV”  trwa od 05.07.2016 (godz. 16:30) do 19.07.2016 (godz. 16:30). Odpowiedzi przesłane po tym terminie zostaną uznane za nieważne.
 2. Warunkiem udziału jest przesłanie emailem odpowiedzi na wszystkie pytania zawarte w treści niniejszej strony. Jest to warunek konieczny by wziąć udział w konkursie.
 3. Uwzględnione zostaną odpowiedzi na pytania zawierające w tytule maila „Dwa lata WhatNext cz. IV″ oraz imię i nazwisko w treści wiadomości. Odpowiedzi należy wysłać na adres: konkurs(@)whatnext.pl
 4. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do dnia 26.07.2016 roku na łamach portalu WhatNext.pl.
 5. Z pośród poprawnych odpowiedzi wybierzemy sześciu zwycięzców. Każdy z nich otrzyma paczkę nagród od naszych sponsorów.
 6. Jeden uczestnik konkursu może wygrać tylko jedną nagrodę w danym konkursie.
 7. W Konkursie nie mogą brać udziału redaktorzy oraz osoby powiązane z redagowaniem portalu WhatNext, jak też ich rodziny.
 8. Do wszystkich zwycięzców zostanie wysłana wiadomość o wygranej, na którą należy odpisać, podając dane adresowe, na które mamy wysłać paczkę. Nagroda ulega przedawnieniu w przypadku nieodpisania na wiadomość z informacją o zwycięstwie w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników Konkursu.
 9. Dane osobowe uczestników konkursu będą zbierane i przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, nr. 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane uczestników Konkursu przetwarzane będą w celach niezbędnych do: przeprowadzenia Konkursu, organizacji Konkursu oraz prowadzenia sprawozdawczości finansowej Organizatora. Administratorem danych osobowych zebranych podczas niniejszego konkursu jest – w rozumieniu wspomnianej wyżej ustawy – Organizator. Każdy uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobach, jak również żądania ich poprawienia lub usunięcia.
 10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie w przypadkach określonych w Regulaminie uniemożliwia udział w konkursie i jest równoznaczne z rezygnacją z nagród.
 11. We wszelkich sprawach nieobjętych Regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz powszechnie obowiązującego prawa.

Bądźcie z nami i wygrywajcie!

Update:

Miło nam poinformować, że zwycięzcami w cz. IV Konkursu są:

 1. Nagroda główna –Maciej Kupisz;
 2. Nagroda za drugie miejsce – Jakub Sołtyszewski;
 3. Nagroda za trzecie miejsce –Juliusz Piskulski;
 4. Nagroda za czwarte miejsce –Emilia Pietrzyk;
 5. Nagroda za piąte miejsce – Bartosz Piątek;
 1. Nagroda pocieszenia – Michał Czerniga;
 2. Nagroda pocieszenia – Krzysztof Pokrywka.

 

Zwycięzcom gratulujemy! Wkrótce otrzymacie maile z prośbą o podanie adresy do przesłania nagród.