WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Akcja partnerska

Konkurs! Megaodkrycia w National Geographic Channel/ WYNIKI

Drodzy Czytelnicy,

Z przyjemnością ogłaszamy trzeci jesienny konkurs w WhatNext!

Na umilenie jesiennej aury za oknami mamy dla Was do wygrania nagrody od National Geographic Channel w związku z premierą serii Megaodkrycia. Jedyne co trzeba zrobić, aby wziąć udział w naszym konkursie, to przesłać nam odpowiedzi na pytania zawarte poniżej. Jak zazwyczaj u nas – nagrody powędrują do osób, które prześlą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy na Wasze zgłoszenia do dnia 05.12.2015.

Czekają na Was następujące nagrody:

 1. Nagroda główna – słomka życia LifeStraw;
 2. Nagroda za drugie miejsce – bidon National Geographic Channel;
 3. Nagroda za trzecie miejsce – notes National Geographic Channel.
lifestraw-slomka-zycia

Pytania konkursowe:

1. Który z filmów reżyserowanych przez Rona Howarda otrzymał Oskara?

2. Czym zajmuje się Laura Deming?

3. Jakie osiągnięcia w dziedzinie poszukiwania „lekarstwa na starość” ma Uniwersytet Tsukuba?

4. W jakim wieku zmarł Aleksander Imich, Polak mieszkający w USA, który do 10 czerwca 2014 roku był najstarszym żyjącym mężczyzną na świecie?

5. Za co lubisz National Geographic Channel? (Forma odpowiedzi dowolna)

Regulamin:

 1. Konkurs dla czytelników WhatNext „Megaodkrycia w National Geographic Channel”  trwa od 25.11.2015 (godz. 16:00) do 05.12.2015 (godz. 15:59). Odpowiedzi przesłane po tym terminie zostaną uznane za nieważne.
 2. Warunkiem udziału jest odpowiedzenie mailowe pytania zawarte w treści niniejszej strony. Jest to warunek konieczny by wziąć udział w konkursie.
 3. Uwzględnione zostaną odpowiedzi na pytania zawierające w tytule maila „Megaodkrycia w National Geographic Channel″ oraz imię i nazwisko w treści wiadomości. Odpowiedzi należy wysłać na adres:
 4. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do dnia 09.12.2015 roku na łamach portalu WhatNext.pl.
 5. Z pośród poprawnych odpowiedzi wybierzemy trzech zwycięzców. Każdy z nich otrzyma paczkę nagród od naszych sponsorów.
 6. Jeden uczestnik konkursu może wygrać tylko jedną nagrodę w jednym konkursie.
 7. W Konkursie nie mogą brać udziału redaktorzy oraz osoby powiązane z redagowaniem portalu WhatNext, jak też ich rodziny.
 8. Do wszystkich zwycięzców zostanie wysłana wiadomość o wygranej, na którą należy odpisać, podając dane adresowe, na które mamy wysłać paczkę. Nagroda ulega przedawnieniu w przypadku nieodpisania na wiadomość z informacją o zwycięstwie w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników Konkursu.
 9. Dane osobowe uczestników konkursu będą zbierane i przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, nr. 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane uczestników Konkursu przetwarzane będą w celach niezbędnych do: przeprowadzenia Konkursu, organizacji Konkursu oraz prowadzenia sprawozdawczości finansowej Organizatora. Administratorem danych osobowych zebranych podczas niniejszego konkursu jest – w rozumieniu wspomnianej wyżej ustawy – Organizator. Każdy uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobach, jak również żądania ich poprawienia lub usunięcia.
 10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie w przypadkach określonych w Regulaminie uniemożliwia udział w konkursie i jest równoznaczne z rezygnacją z nagród.
 11. We wszelkich sprawach nieobjętych Regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz powszechnie obowiązującego prawa.

Bądźcie z nami i wygrywajcie!

Update:
Poniżej podajemy listę zwycięzców:

 1. Tomasz Garlicki – słomka życia LifeStraw;
 2. Dariusz Nawrocki – bidon National Geographic Channel;
 3. Anita Kownacka – notes National Geographic Channel.

Zwycięzcom gratulujemy, wkrótce otrzymacie maile z prośbą o podanie danych do wysyłki.