WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Akcja partnerska

Konkurs: Pierwsze urodziny WhatNext cz. II/ WYNIKI

Drodzy Czytelnicy,

Z wielką radością i zadowoleniem informujemy, że rozpoczęliśmy świętowanie pierwszych urodzin WhatNext! Oznacza to, że już od ponad 12 miesięcy dostarczamy Wam naukowo-technologicznych-technicznych nowinek, przeczesując w tym celu najciekawsze Internetowe galaktyki. A za to, że jesteście z nami, szczególnie że w tak licznym gronie, chcemy Was urodzinowo wynagrodzić.

Chcemy żebyście mogli świętować z nami i wygrać super nagrody, które przekazali z tej okazji producenci renomowanego sprzętu komputerowego. Systematycznie będziemy otwierać kolejne części Konkursu – w każdym do wygrania będą świetne zestawy nagród. Drugi konkurs otwieramy wraz z firmą GIGABYTE.

Czekają na Was następujące nagrody:

 1. Nagroda główna – płyta główna GIGABYTE GA-P85-D3;
 2. Nagroda za drugie miejsce – obudowa pokazowa GIGABYTE;
 3. Nagroda za trzecie miejsce – obudowa pokazowa GIGABYTE;
 4. Nagroda za czwarte miejsce – zestaw gadżetów GIGABYTE;
 5. Nagroda za piąte miejsce – zestaw gadżetów GIGABYTE;

 

 

Aby je otrzymać wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania:

1) Jaki procesor audio posiada płyta główna Gigabyte GA-X99-Gaming 7 WIFI?

2) Jak się nazywa stacja dokująca dodawana do myszki Gigabyte Aivia Uranium?

3) Z jakiego materiału i o jakiej grubości została wykonana obudowa GIGABYTE HORUS P3?

4) Jaki system chłodzenia został użyty w karcie Gigabyte GV-N98TG1 GAMING-4GD?

5) Co to jest anti-ghosting i czy klawiatura Gigabyte Aivia Osmium go posiada?

6)  Jaką kartę sieciową posiada płyta główna Gigabyte G1.Sniper H6?

7) Jak wyobrażasz sobie rynek komputerów PC za 10 lat?

 

Regulamin:

 1. Konkurs dla czytelników WhatNext „I urodziny WhatNext cz. II”  trwa od 17.06.2015 (godz. 14:00) do 01.07.2015 (godz. 13:59). Odpowiedzi przesłane po tym terminie zostaną uznane za nieważne.
 2. Warunkiem udziału jest przesłanie emailem odpowiedzi na pytania zawarte w treści niniejszej strony. Jest to warunek konieczny by wziąć udział w konkursie.
 3. Uwzględnione zostaną odpowiedzi na pytania zawierające w tytule maila „I urodziny WhatNext z GIGABYTE″ oraz imię i nazwisko w treści wiadomości. Odpowiedzi należy wysłać na adres: redakcja(@)whatnext.pl
 4. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do dnia 06.07.2015 roku na łamach portalu WhatNext.pl.
 5. Z pośród poprawnych odpowiedzi wybierzemy sześciu zwycięzców. Każdy z nich otrzyma paczkę nagród od naszych sponsorów.
 6. Jeden uczestnik konkursu może wygrać tylko jedną nagrodę w jednym konkursie.
 7. W Konkursie nie mogą brać udziału redaktorzy oraz osoby powiązane z redagowaniem portalu WhatNext, jak też ich rodziny.
 8. Do wszystkich zwycięzców zostanie wysłana wiadomość o wygranej, na którą należy odpisać, podając dane adresowe, na które mamy wysłać paczkę. Nagroda ulega przedawnieniu w przypadku nieodpisania na wiadomość z informacją o zwycięstwie w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników Konkursu.
 9. Dane osobowe uczestników konkursu będą zbierane i przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, nr. 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane uczestników Konkursu przetwarzane będą w celach niezbędnych do: przeprowadzenia Konkursu, organizacji Konkursu oraz prowadzenia sprawozdawczości finansowej Organizatora. Administratorem danych osobowych zebranych podczas niniejszego konkursu jest – w rozumieniu wspomnianej wyżej ustawy – Organizator. Każdy uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobach, jak również żądania ich poprawienia lub usunięcia.
 10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie w przypadkach określonych w Regulaminie uniemożliwia udział w konkursie i jest równoznaczne z rezygnacją z nagród.
 11. We wszelkich sprawach nieobjętych Regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz powszechnie obowiązującego prawa.

Bądźcie z nami i wygrywajcie!

 

Update:

Miło nam poinformować, że zwycięzcami w cz. II Konkursu są:

 1. Nagroda główna – Piotr Staniów;
 2. Nagroda za drugie miejsce –Bartosz Włodowski;
 3. Nagroda za trzecie miejsce – Serge Marshennikov;
 4. Nagroda za czwarte miejsce –Igor Młynarczyk;
 5. Nagroda za piąte miejsce -Tomasz Grzelachowski;

Zwycięzcom gratulujemy! Wkrótce otrzymacie maile z prośbą o podanie adresy do przesłania nagród.