WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Akcja partnerska

Konkurs: Pierwsze urodziny WhatNext z be quiet! cz. III/ WYNIKI

Drodzy Czytelnicy,

Z wielką radością i zadowoleniem informujemy, że właśnie rozpoczynamy świętowanie pierwszych urodzin WhatNext! Oznacza to mniej więcej tyle, że od ponad 12 miesięcy dostarczamy Wam naukowo-technologicznych-technicznych nowinek, przeczesując w tym celu najciekawsze Internetowe galaktyki. A za to, że jesteście z nami, szczególnie że w tak licznym gronie, chcemy Was urodzinowo wynagrodzić.

Chcemy żebyście mogli świętować z nami i wygrać super nagrody, które przekazali z tej okazji producenci renomowanego sprzętu komputerowego. Systematycznie będziemy otwierać kolejne części Konkursu – w każdym do wygrania świetne zestawy nagród. Trzeci konkurs otwieramy wraz z firmą Be Quiet

Czekają na Was następujące nagrody:

 1. Nagroda głównaObudowa Silent Base 800 (Orange) + 4 wentylatory opcjonalne: 3 x Pure Wings 2 140 mm oraz 1 x Pure Wings 2 120 mm
 2. Nagroda za drugie miejsce – zasilacz komputerowy be quiet! Power Zone 650W CM + cooler CPU be quiet! Pure Rock
 3. Nagroda za trzecie miejsce – najnowszy cooler be quiet! Dark Rock Top Flow

Aby je otrzymać wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania:

1.) Jaką moc szczytową ma zasilacz DARK POWER PRO 11 1200W?

2.) Czy zasilacz PURE POWER L8 700W ma modularny system okablowania?

3.) W jakich wersjach kolorystycznych można kupić obudowę Silent Base 800?

4.) Jakie wymiary mają wentylatory w chłodzeniu Dark Rock TF?

5.) Ile finów ma chłodzenie PURE ROCK?

6.) Jakie łożysko mają wentylatory SILENT WINGS 2 120mm 1500rpm? 7.) Czemu to do Ciebie powinny trafić powyższe nagrody? (forma odpowiedzi dowolna)

bequietv2

Regulamin:

 1. Konkurs dla czytelników WhatNext „I urodziny WhatNext z be quiet!”  trwa od 01.07.2015 (godz. 16:00) do 14.07.2015 (godz. 15:59). Odpowiedzi przesłane po tym terminie zostaną uznane za nieważne.
 2. Warunkiem udziału jest odpowiedzenie mailowe pytania zawarte w treści niniejszej strony. Jest to warunek konieczny by wziąć udział w konkursie.
 3. Uwzględnione zostaną odpowiedzi na pytania zawierające w tytule maila „I urodziny WhatNext z be quiet!″ oraz imię i nazwisko w treści wiadomości. Odpowiedzi należy wysłać na adres
 4. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do dnia 20.07.2015 roku na łamach portalu WhatNext.pl.
 5. Z pośród poprawnych odpowiedzi wybierzemy trzech zwycięzców. Każdy z nich otrzyma paczkę nagród od naszych sponsorów.
 6. Jeden uczestnik konkursu może wygrać tylko jedną nagrodę w jednym konkursie.
 7. W Konkursie nie mogą brać udziału redaktorzy oraz osoby powiązane z redagowaniem portalu WhatNext, jak też ich rodziny.
 8. Do wszystkich zwycięzców zostanie wysłana wiadomość o wygranej, na którą należy odpisać, podając dane adresowe, na które mamy wysłać paczkę. Nagroda ulega przedawnieniu w przypadku nieodpisania na wiadomość z informacją o zwycięstwie w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników Konkursu.
 9. Dane osobowe uczestników konkursu będą zbierane i przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, nr. 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane uczestników Konkursu przetwarzane będą w celach niezbędnych do: przeprowadzenia Konkursu, organizacji Konkursu oraz prowadzenia sprawozdawczości finansowej Organizatora. Administratorem danych osobowych zebranych podczas niniejszego konkursu jest – w rozumieniu wspomnianej wyżej ustawy – Organizator. Każdy uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobach, jak również żądania ich poprawienia lub usunięcia.
 10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie w przypadkach określonych w Regulaminie uniemożliwia udział w konkursie i jest równoznaczne z rezygnacją z nagród.
 11. We wszelkich sprawach nieobjętych Regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz powszechnie obowiązującego prawa.

Bądźcie z nami i wygrywajcie!

Update:

Miło nam poinformować, że zwycięzcami w cz. III Konkursu są:

 1. Nagroda główna – Filip Dziaczkowski;
 2. Nagroda za drugie miejsce – Bartosz Piątek;
 3. Nagroda za trzecie miejsce –Zuzanna Gniewaszewska;

Zwycięzcom gratulujemy! Wkrótce otrzymacie maile z prośbą o podanie adresy do przesłania nagród.