Drodzy Czytelnicy,

Z wielką radością i zadowoleniem informujemy, że świętujemy pierwsze urodziny WhatNext! Oznacza to mniej więcej tyle, że od ponad 12 miesięcy dostarczamy Wam naukowo-technologicznych-technicznych nowinek, przeczesując w tym celu najciekawsze Internetowe galaktyki. A za to, że jesteście z nami, szczególnie że w tak licznym gronie, chcemy Was urodzinowo wynagrodzić.

Chcemy żebyście mogli świętować z nami i wygrać super nagrody, które przekazali z tej okazji producenci renomowanego sprzętu komputerowego. Systematycznie będziemy otwierać kolejne części Konkursu – w każdym do wygrania świetne zestawy nagród. Piąty konkurs otwieramy wraz z firmą Sapphire.

Czekają na Was następujące nagrody:

 1. Nagroda główna –karta graficzna Sapphire R9 285 ITX Compact

R9 285 ITX Compact

Oprócz tego do wygrania jako nagrody pocieszenia będą gadżety od Firmy Sapphire jak plecaki, parasolki, torby itp..

Aby je otrzymać wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania:

1) Ile mocy „zjada” karta graficzna Tri-X Radeon R9 FURY 4G HBM?

2) Jaki procesor ma SAPPHIRE EDGE HD2 MINI PC?

3)Ile wentylatorów ma R9 290 Vapor-X OC 4GB?

4) W którym roku powstała firma Sapphire?

5) Jaki rodzaj chłodzenia ma karta Sapphire R9 FURY X 4G D5?

6) Jeśli Sapphire mogłoby być superbohaterem to którym. (forma odpowiedzi dowolna)

Regulamin:

 1. Konkurs dla czytelników WhatNext „I urodziny WhatNext z Sapphire!”  trwa od 05.08.2015 (godz. 15:00) do 14.08.2015 (godz. 15:59). Odpowiedzi przesłane po tym terminie zostaną uznane za nieważne.
 2. Warunkiem udziału jest odpowiedzenie mailowe pytania zawarte w treści niniejszej strony. Jest to warunek konieczny by wziąć udział w konkursie.
 3. Uwzględnione zostaną odpowiedzi na pytania zawierające w tytule maila „I urodziny WhatNext z Sapphire!″ oraz imię i nazwisko w treści wiadomości. Odpowiedzi należy wysłać na adres: [email protected]
 4. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do dnia 20.08.2015 roku na łamach portalu WhatNext.pl.
 5. Z pośród poprawnych odpowiedzi wybierzemy zwycięzcę, który otrzyma nagrodę od naszego sponsora.
 6. Jeden uczestnik konkursu może wygrać tylko jedną nagrodę w jednym konkursie.
 7. W Konkursie nie mogą brać udziału redaktorzy oraz osoby powiązane z redagowaniem portalu WhatNext, jak też ich rodziny.
 8. Do wszystkich zwycięzców zostanie wysłana wiadomość o wygranej, na którą należy odpisać, podając dane adresowe, na które mamy wysłać paczkę. Nagroda ulega przedawnieniu w przypadku nieodpisania na wiadomość z informacją o zwycięstwie w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników Konkursu.
 9. Dane osobowe uczestników konkursu będą zbierane i przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, nr. 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane uczestników Konkursu przetwarzane będą w celach niezbędnych do: przeprowadzenia Konkursu, organizacji Konkursu oraz prowadzenia sprawozdawczości finansowej Organizatora. Administratorem danych osobowych zebranych podczas niniejszego konkursu jest – w rozumieniu wspomnianej wyżej ustawy – Organizator. Każdy uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobach, jak również żądania ich poprawienia lub usunięcia.
 10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie w przypadkach określonych w Regulaminie uniemożliwia udział w konkursie i jest równoznaczne z rezygnacją z nagród.
 11. We wszelkich sprawach nieobjętych Regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz powszechnie obowiązującego prawa.

Bądźcie z nami i wygrywajcie!

Update:

Miło nam poinformować, że zwycięzcami w cz. V Konkursu są:

 1. Nagroda główna – Bartosz Piątek;

Nagrody pocieszenia:
1. Bartłomiej Godziński;
2. Krzysztof Koronkiewicz;
3. Karol Trepka;
4. Łukasz Grochowski;
5. Andrzej Burzycki.

Zwycięzcom gratulujemy! Wkrótce otrzymacie maile z prośbą o podanie adresy do przesłania nagród.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej