WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Akcja partnerska

Konkurs! Wygraj dysk SSD od Crucial!/ WYNIKI

Drodzy Czytelnicy,

Z przyjemnością ogłaszamy pierwszy jesienny konkurs w WhatNext!

Na umilenie jesiennej aury za oknami mamy dla Was do wygrania dysk SSD oraz dwa pendrive’y. Jedyne co trzeba zrobić, aby wziąć udział w naszym konkursie, to przesłać nam odpowiedzi na pytania zawarte poniżej. Jak zazwyczaj u nas – nagrody powędrują do osób, które prześlą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy na Wasze zgłoszenia do dnia 08.10.2015.

Czekają na Was następujące nagrody:

 1. Nagroda główna Dysk SSD Crucial BX100 250 GB ;
 2. Nagroda za drugie miejscePendrive 32GB – USB Drive Crucial GIZMO TwistTurn;
 3. Nagroda za trzecie miejscePendrive 16 GB – USB Drive Crucial GIZMO TwistTurn;
 1. Jak nazywa się program Crucial do obsługi dysków SSD.
  a) SSD Power Up
  b) Drive Updater
  c) Storage Executive
  d) SSD Drive Controller
 2. Wymień dostępne pojemności dysków serii BX100.
  a) 80 GB, 128 GB,  256 GB, 512 GB.
  b) 120 GB, 250 GB, 500 GB, 1 TB
  c) 128 GB, 256 GB. 512 GB, 1 TB
  d) 80 GB, 120 GB, 240 GB, 500 GB
 3. Dlaczego warto wymienić dysk HDD na SSD?

Regulamin:

 1. Konkurs dla czytelników WhatNext „Wgrywaj z Crucial”  trwa od 25.09.2015 (godz. 17:00) do 08.10.2015 (godz. 16:59). Odpowiedzi przesłane po tym terminie zostaną uznane za nieważne.
 2. Warunkiem udziału jest odpowiedzenie mailowe pytania zawarte w treści niniejszej strony. Jest to warunek konieczny by wziąć udział w konkursie.
 3. Uwzględnione zostaną odpowiedzi na pytania zawierające w tytule maila „Wygrywaj z Crucial″ oraz imię i nazwisko w treści wiadomości. Odpowiedzi należy wysłać na adres: redakcja@whatnext.pl
 4. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do dnia 15.10.2015 roku na łamach portalu WhatNext.pl.
 5. Z pośród poprawnych odpowiedzi wybierzemy trzech zwycięzców. Każdy z nich otrzyma paczkę nagród od naszych sponsorów.
 6. Jeden uczestnik konkursu może wygrać tylko jedną nagrodę w jednym konkursie.
 7. W Konkursie nie mogą brać udziału redaktorzy oraz osoby powiązane z redagowaniem portalu WhatNext, jak też ich rodziny.
 8. Do wszystkich zwycięzców zostanie wysłana wiadomość o wygranej, na którą należy odpisać, podając dane adresowe, na które mamy wysłać paczkę. Nagroda ulega przedawnieniu w przypadku nieodpisania na wiadomość z informacją o zwycięstwie w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników Konkursu.
 9. Dane osobowe uczestników konkursu będą zbierane i przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, nr. 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane uczestników Konkursu przetwarzane będą w celach niezbędnych do: przeprowadzenia Konkursu, organizacji Konkursu oraz prowadzenia sprawozdawczości finansowej Organizatora. Administratorem danych osobowych zebranych podczas niniejszego konkursu jest – w rozumieniu wspomnianej wyżej ustawy – Organizator. Każdy uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobach, jak również żądania ich poprawienia lub usunięcia.
 10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie w przypadkach określonych w Regulaminie uniemożliwia udział w konkursie i jest równoznaczne z rezygnacją z nagród.
 11. We wszelkich sprawach nieobjętych Regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz powszechnie obowiązującego prawa.

Bądźcie z nami i wygrywajcie!

Update:
Zwycięzcami konkursu są:
1. Paulina Lech

2. Filip Kwiatkiewicz

3. Piotr Staniów

Zwycięzcom gratulujemy! Wkrótce otrzymacie maile z informacją o zwycięstwie.