WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Akcja partnerska

Konkurs! Wygraj nagrody od SteelSeries!

Drodzy Czytelnicy,

Z przyjemnością ogłaszamy drugi jesienny konkurs w WhatNext!

Na umilenie jesiennej aury za oknami mamy dla Was do wygrania sprzęt od firmy SteelSeries. Jedyne co trzeba zrobić, aby wziąć udział w naszym konkursie, to przesłać nam odpowiedzi na pytania zawarte poniżej. Jak zazwyczaj u nas – nagrody powędrują do osób, które prześlą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy na Wasze zgłoszenia do dnia 31.10.2015.

 

Czekają na Was następujące nagrody:

 1. Nagroda głównasłuchawki SteelSeries Siberia Elite WoW Edition Lords of Draenor + podkładka SteelSeries Dex;
 2. Nagroda za drugie miejscepad SteelSeries Stratus XL;
 3. Nagroda za trzecie miejscepad SteelSeries Stratus XL;

Pytania konkursowe:

1. Jakie wyróżnienia otrzymał Steelseries 9H Virtual 7.1 w naszym teście? 

2. Jaki sensor ma myszka Steelseries Rival?

3. Jakie wymiary ma podkłądka QcK heavy?

4. Czy klawiatura Steelseries Apex ma wysoki profil klawiszy?

5. Z iloma grami współpracuje Steelseries Stratus XL?

6. Za co lubisz firmę SteelSeries? (Forma odpowiedzi dowolna)

Regulamin:

 1. Konkurs dla czytelników WhatNext „Wygrywam ze SteelSeries”  trwa od 19.10.2015 (godz. 13:00) do 31.10.2015 (godz. 12:59). Odpowiedzi przesłane po tym terminie zostaną uznane za nieważne.
 2. Warunkiem udziału jest odpowiedzenie mailowe pytania zawarte w treści niniejszej strony. Jest to warunek konieczny by wziąć udział w konkursie.
 3. Uwzględnione zostaną odpowiedzi na pytania zawierające w tytule maila „Wygrywam ze SteelSeries″ oraz imię i nazwisko w treści wiadomości. Odpowiedzi należy wysłać na adres: redakcja@whatnext.pl
 4. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do dnia 09.11.2015 roku na łamach portalu WhatNext.pl.
 5. Z pośród poprawnych odpowiedzi wybierzemy trzech zwycięzców. Każdy z nich otrzyma paczkę nagród od naszych sponsorów.
 6. Jeden uczestnik konkursu może wygrać tylko jedną nagrodę w jednym konkursie.
 7. W Konkursie nie mogą brać udziału redaktorzy oraz osoby powiązane z redagowaniem portalu WhatNext, jak też ich rodziny.
 8. Do wszystkich zwycięzców zostanie wysłana wiadomość o wygranej, na którą należy odpisać, podając dane adresowe, na które mamy wysłać paczkę. Nagroda ulega przedawnieniu w przypadku nieodpisania na wiadomość z informacją o zwycięstwie w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników Konkursu.
 9. Dane osobowe uczestników konkursu będą zbierane i przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, nr. 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane uczestników Konkursu przetwarzane będą w celach niezbędnych do: przeprowadzenia Konkursu, organizacji Konkursu oraz prowadzenia sprawozdawczości finansowej Organizatora. Administratorem danych osobowych zebranych podczas niniejszego konkursu jest – w rozumieniu wspomnianej wyżej ustawy – Organizator. Każdy uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobach, jak również żądania ich poprawienia lub usunięcia.
 10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie w przypadkach określonych w Regulaminie uniemożliwia udział w konkursie i jest równoznaczne z rezygnacją z nagród.
 11. We wszelkich sprawach nieobjętych Regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz powszechnie obowiązującego prawa.

Bądźcie z nami i wygrywajcie!

Update:

Miło nam poinformować, że zwycięzcami Konkursu są:

I. Nagroda główna – Damian Borowicz;

II. Nagroda za drugie miejsce – Łukasz Kalinowski;

III. Nagroda za trzeciej miejsce – Krzysztof Sawicki.

 

Zwycięzcom gratulujemy! Wkrótce otrzymacie maile z prośbą o podanie adresu do przesłania nagród.