WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kontroler Raiju Mobile i słuchawki Hammerhead od Razer

(R)ewolucja? Razer dorzucił wczoraj do swojej oferty kontroler Raiju Mobile i słuchawki Hammerhead, które idą z duchem czasu. Oznacza to mniej więcej tyle, że porzucają złącze jack 3,5mm na USB-C.

Wczorajszy październikowy dzień był dla Razera całkiem ważny. Firma zorganizowała nie tylko premierę swojego gamingowego smartfonu Razer Phone 2, ale również zapowiedziałą dopełniające go gadżety. Oczywiście za dopłatą i kompatybilnych ze smartfonami innych producentów, ale powiązanie tych produktów widać jak na dłoni. Tak więc, kontroler Razer Raiju Mobile to gamepad, który łączy się z telefonem przez Bluetooth. Posiada przy tym przydatny uchwyt do telefonu, mechaniczne autorskie przyciski producenta z możliwością podmiany ich funkcji z dwoma tradycyjnymi gałkami. Raiju Mobile jest kompatybilny z dowolnymi smartfonami napędzanymi Androidem… ale nie wszystkimi grami. Na ten moment możemy być pewni, że obsłuży go taki Vainglory, Dead Trigger 2, Gear-Club, czy Lineage 2. I to za całę 149,99$, które będziecie mogli wydać jeszcze w tym roku.

Z kolei zestaw słuchawkowy Razer Hammerhead prezentuje się raczej tradycyjnie, ale posiada szereg usprawnień. Zdecydowanie najważniejszą z nich jest obecność złącza USB-C i technologii aktywnego wygłuszania dźwięków z otoczenia ANA (Active Noise Cancellation). W niewielkich „pchełkach” Razer upchnął dwa dynamiczne przetworniki równoważące zarówno wysokie, jak i niskie tony.  O ich jakość dba wbudowany przetwornik DAC, zapewniający 24-bitową jakość dźwięku. Słuchawki douszne wyposażone są w końcówki Comply Foam. Możemy się też spodziewać nawet najprostszego kontrolera. Model Hammerhead trafi do sprzedaży już 22 października w cenie 99,99$.

Czytaj też: Kolejny wyciek dotyczący Razer Phone 2

Źródło: Kitguru
Zdjęcia: Razer