WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kontynuacja Aquamana i świetne otwarcie w Chinach

Aquaman zaliczył najlepsze wśród wszystkich filmów DC otwarcie w Chinach. Dodatkowo, chodzą słuchy, że planowana jest już kontynuacja Aquamana. Wygląda na to, że pokładane w filmie o Królu Atlantydy nadzieje okazały się dobrze ulokowane.

W naszych kinach Aquaman zadebiutuje dopiero 19 grudnia, choć to i tak o dwa dni wcześniej niż w USA. Za to w Chinach można było go obejrzeć już w czwartek. I wygląda na to, że Aquaman zaliczył tam bardzo dobre otwarcie. Dokładniej mówiąc najlepsze ze wszystkich filmów DC. Już w czwartek film z Jasonem Mamoa zarobił 1,3 mln dolarów, zaś w piątek – $24,8 mln. To o 95% więcej niż Wonder Woman. Szacuje się, że świetne otwarcie w Chinach przyniesie Warner Bros. zarobek na poziomie $65-80 mln. Zaś w Stanach, według prognoz, pierwszy weekend ma przynieść nawet 125 mln dolarów.

Kontynuacja Aquamana i świetne otwarcie w Chinach

Tak dobre wyniki stanowią wystarczający powód, by kontynuacja Aquamana była już w planach. Na razie są to tylko wstępne rozmowy, więc nie wiadomo, kto będzie odpowiedzialny za scenariusz. Jednak patrząc na bardzo dobre opinie krytyków i świetne wyniki w box-office oficjalne ogłoszenie kontynuacji Aquamana to tylko kwestia czasu.

Tymczasem możecie zobaczyć jedną z epickich scen walki, którą pokazano przy okazji występu Patricka  Wilcona w The Late Show ze Stephenem Colbertem. Zaczyna się ona w 13 sekundzie wideo.

Czytaj też: Zobacz nowy zwiastun Glass i plakaty z postaciami!

Źródło: bgr.com