WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Korzyści grania na PlayStation 4 w Red Dead Redemption 2

Sony może i zakopuje powoli multiplatformowy topór wojenny w grach wieloosobowych, ale wojna z Microsoftem nadal trwa. Wybór pomiędzy dwoma wodzącymi konsolami obecnej generacji ułatwią niektórym korzyści grania na PlayStation 4 w Red Dead Redemption 2.

Wcześniej dowiedzieliśmy się, że wersja RDR 2 na PlayStation 4 umożliwi graczom wcześniejszy 30-dniowy dostęp do wybranej zawartości online, ale wygląda na to, że benefitów z grania na konsoli Sony jest znacznie więcej. Wśród nich wspomniany dostęp do elementów sieciowych jest najbardziej odczuwalny… chyba że lubicie unikalne wyposażenie. To nie ogranicza się wyłącznie do zmiany wyglądu, ale zapewnia graczom lekką (ale zawsze odczuwalną) przewagę. Wszystkie z nich będą dostępne wraz ze startem Red Dead Online, ale w jedno ze wdzianek gracze będą mogli wskoczyć tuż po premierze pełnoprawnego Red Dead Redemption 2.

Korzyści grania na PlayStation 4 w Red Dead Redemption 2

Unikalny zestaw ubrań „Grizzlies Outlaw” jest jednak wyłącznie wizualną zmianą, który „jest idealny do eksploracji lasów Ambarino”. Brak przewagi nad podstawowym ubiorem jest jak najbardziej zrozumiały. Za to w Red Dead Online możemy liczyć na jednego z najszybszych koni, siodło ze skóry aligatora wpływające na statystyki głównego bohatera i specjalny rewolwer. Ten zachwyca nie tylko wyglądem, ale również najszybszą szybkostrzelnością z rewolwerów dostępnych w RDR 2. Wszystkich graczy Xbox One uspokajam – powyższe wyposażenie będzie również dostępne dla Was… ale po miesiącu oczekiwania. Przypomnę tylko, że Red Dead Redempetion 2 zadebiutuje już 26 października na Xbox One i PlayStation 4.

Multiplayer trafi do RDR2 w ramach Red Dead Online

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Wccftech