[Artykuł sponsorowany]

Zegarki męskie od dawna przestały pełnić rolę zwyczajnych czasomierzy. Każdy facet poszukujący współczesnego zegarka pragnie nosić na ręce połączenie geniuszu nowoczesnej inżynierii z kawałkiem pięknej historii. Pośród ogromnego wachlarza producentów poruszających się w branży są tacy, których nikomu przedstawiać nie trzeba, a Seiko to bez wątpienia jeden z nich.

Kwarcowa rewolucja

W 1969 japoński potentat stworzył pierwszy zegarek z serii Seiko Astron. Tym co sprawia, że właśnie ta data i seria Seiko Astron zaliczają się do przełomowych w dziejach zegarmistrzostwa, to wprowadzenie rewolucyjnego mechanizmu kwarcowego w zegarku Seiko Quartz Astron. Jak istotne było to wydarzenie, podkreśla fakt zapisania go na listę historycznych osiągnięć w dziedzinie elektroniki. Nie powinno zatem dziwić, że współcześnie seria Astron zarezerwowana jest dla topowych modeli firmy, a zaawansowane męskie zegarki Seiko Astron GPS Solar zawierają w sobie całą gamę nowinek technologicznych.

Księżyc to dopiero pierwszy krok

Japońska krew inżynierów Seiko nie pozwoliła spocząć na laurach, a ich geniusz pozwolił tym razem na sięgnięcie gwiazd. Nowoczesne zegarki z serii Seiko Astron to zegarki solarne z funkcją GPS. Nawiązanie technologiczne do kosmicznej nazwy legendarnej serii pozwoliło stworzyć wspaniały męski zegarek czerpiący energię z naszej gwiazdy. Jak na tradycję Seiko przystało, Japończycy nie poprzestali na tym i dostarczyli posiadaczom Seiko Astron odczuwalnego połączenia z obiektami na wysokości 20 000m. Piękny męski zegarek z GPS ustawia bowiem godzinę zgodną ze strefą czasową, w której przebywamy. Następuje to po naciśnięciu jednego przycisku. Takiego gadżetu bez wątpienia nie powstydziłby się nawet agent 007.Oczywistym jest, że Seiko Astron to także najwyższej jakości materiały zastosowane do ich produkcji. Dodatki takie jak możliwość swobodnego pływania czy też niezwykle odporne na zarysowania szafirowe szkiełko nie powinny nikogo dziwić. Wszystko wykute z najwyższej jakości stali w niepowtarzalną formę charakterystycznego tylko dla Seiko designu gwarantuje, że nosząc zegarek Seiko Astronpoczujesz się wyjątkowo.

Jeśli jesteś zainteresowany technologią oferowaną przez markę Seiko zobacz wszystkie zegarki na stronie autoryzowanego sprzedawcy: www.zegarek.net/zegarki/seiko/index.html

 

[Artykuł sponsorowany]