WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Księżniczka Leia w Amerykańskich Bogach?

Amerykańscy Bogowie niedługo powrócą z drugim sezonem. A teraz twórcy pierwszej części serii opowiadają o swoim ciekawym pomyśle na jedną z postaci. Okazuje się, że Księżniczka Leia w Amerykańskich Bogach mogła pojawić się jako wcielenie postaci o imieniu Media.

W 1. sezonie Amerykańskich Bogów w Media wcieliła się Gillian Anderson, przedstawicielką Nowych Bogów. Pojawiała się jako przedstawiciele światowej popkultury, a twórcy mieli pomysł, by w kolejnym sezonie przybrała postać Lei Organy. Niestety, księżniczka Leia w Amerykańskich Bogach się nie pojawi, bo zmienili się twórcy. Bryana Fullera i Michaela Greena zwolniono  w trakcie przygotowań do kolejnej części. Fuller zdradził na Twitterze ich pomysł, jednak wpis już usunięto.

Nigdy nie porzuciliśmy Amerykańskich Bogów. Byliśmy w pełni oddani obsadzie i tworzeniu kolejnego sezonu. Napisaliśmy nawet pięć odcinków, w których między innymi Media wciela się w postacie Pana Rogersa i Lei Organy. Gdy zostaliśmy zwolnieni byliśmy w trakcie ograniczenia naszych możliwości w związku z drastyczną redukcją budżetu.

Pomysł wydaje się naprawdę dobry. Zwłaszcza, że Leia jest świetnym symbolem Mediów i popkultury. Możliwe, że fakt iż wpis został usunięty może świadczyć, że jednak ten pomysł zostanie wykorzystany.

Księżniczka Leia w Amerykańskich Bogach?

Dowiemy się tego 10 marca 2019roku, gdy zadebiutuje 2. sezon Amerykańskich Bogów.

Czytaj też: Jak to się stało, że Keanu Reeves znalazł się w obsadzie Toy Story 4?

Źródło: cbr.com