WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kto dokończy szkolenie Rey w IX Epizodzie Gwiezdnych Wojen?

Do premiery IX Epizodu Gwiezdnych Wojen pozostał niecały rok. Będzie to ostatni rozdział najnowszej trylogii. Prócz faktu, że akcja będzie działa się rok po wydarzeniach z Ostatniego Jedi nie znamy zbyt wielu szczegółów, nawet tytuł pozostaje tajemnicą. Podobnie więc jak w przypadku Avengers: Endgame – pozostają nam domysły i teorie. Jedna z nich dotyczy tego, że Leia dokończy szkolenie Rey.

Spekulacje dotyczące nowego filmu J.J. Abramsa dotyczą nie tylko losów Rey, Finna, Poe’go i Kylo Rena. Rola najstarszej członkini Ruchu Oporu również bardzo interesuje fanów, zwłaszcza biorąc pod uwagę śmierć Carrie Fisher. Wiele osób wiąże czasowy przeskok fabuły właśnie z tym wydarzeniem, Księżniczka Leia miałaby odejść po cichu, poza fabułą. Jednak brat Carrie, Todd Fisher, nieco rozwiał te przypuszczenie pojawiając się w programie Good Morning America. Ujawnił, że przy okazji kręcenia Przebudzenia Mocy powstało bardzo dużo materiału, który może być wykorzystywany w kolejnych filmach.

Jeśli tak, to jaki będzie koniec księżniczki Lei? W Ostatnim Jedi przekonaliśmy się, że również ona posiada Moc i może jej używać. Użytkownik Reddita, Sin_Stalker, zasugerował, że ukazanie Lei używającej Mocy mogło być sposobem poinformowania widzów, że przeszła ona u Luke’a szkolenie. Możliwe więc, że zostanie to wykorzystane w IX Epizodzie, a Leia dokończy szkolenie Rey, by dziewczyna mogła być Jedi.

Leia dokończy szkolenie Rey w IX Epizodzie Gwiezdnych Wojen

Oczywiście należy pamiętać, że są to tylko domysły, a niewykorzystane sceny z Przebudzenia Mocy mogą dotyczyć czegoś zupełnie innego. Przekonamy się o tym w grudniu, gdy na ekrany kin wejdzie IX Epizod Gwiezdnych Wojen.

Czytaj też: W Glass zobaczymy niewykorzystany materiał z Niezniszczalnego

Źródło: cbr.com