WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kto powróci w Endgame? Wypłynęły nowe informacje

Do premiery Avengers: Endgame zostało niewiele czasu i powoli emocje w fanach wzbierają. Nadal powstają nowe teorie, plotka goni plotkę. Wszystkich interesuje kto powróci w Endgame i dzisiaj mamy dla was nowe informacje, a raczej zdjęcia, które wypłynęły w sieci.

Opublikowane na Twitterze zdjęcia przedstawiają zabawki z nadchodzącego filmu. Rzekomo są to oficjalne produkty, choć co do tego nie mamy stuprocentowej pewności. Figurki przedstawiają bohaterów, jednak niektórzy z nich zginęli w Infinity War. Jakim cudem znajdują się w kolekcji zabawek z Endgame? No właśnie.

Członkowie obsady, jak i sami twórcy, skrzętnie ukrywają wszelkie informacje. Jednak twórcy zabawek już tacy dokładni nie są. Pisaliśmy wam jakiś czas temu o zestawach lego przedstawiających sceny z Endgame. Podobno te zabawki trafiły już na niektóre rynki, zaś te na zdjęciu dostępne są w Wietnamie (waluta VND). Przyjrzyjmy się dokładniej figurkom i sprawdźmy kto powróci w Endgame, oczywiście według producentów tych zabawek.

Najpierw zwróćmy uwagę na Steve’a Rogersa, który ma na sobie strój i tarczę Kapitana Ameryki, jest to kombinezon z czasów, gdy był członkiem Avengers.Thor porzucił zwykłe dla siebie  ubranie na rzecz oficjalnego stroju Avengers. Co ciekaw, przypomina on kombinezon do podróży w świat kwantowy z filmu Ant-Man i Osa. Może więc teoria o podróży w kwantowy wymiar i poszukiwaniach wirów czasowych ma trochę racji?Jest też Hulk, Rocket i Czarna Wdowa, wszyscy oczywiście w specjalnych kombinezonach.

Kto powróci w Endgame? Wypłynęły nowe informacjeKto powróci w Endgame? Wypłynęły nowe informacje

Kto powróci w Endgame? Wypłynęły nowe informacje

Na pudełkach możemy zobaczyć, że seria zabawek zawiera również figurkę Walkirii. Wygląda, że przetrwała pstryknięcie Thanosa. Możliwe, że to właśnie ona uratuje Nebulę i Thony’ego Starka.

https://whatnext.pl/kolejne-informacje-na-temat-nowego-batmana/ https://whatnext.pl/kolejne-informacje-na-temat-nowego-batmana/

Co ciekawe, pudełka zapowiadają, że seria zawiera też figurki Spider-Mana i Star Lorda, a jak wiemy obaj zginęli na wskutek działań Thanosa. Widzimy też Ronina. Oznacza to, że stary, dobry Hawkeye odszedł pozostawiając inne wcielenie.

 

Kto powróci w Endgame? Wypłynęły nowe informacje

Interesująca jest też nazwa serii figurek – Titan Heroes. Możliwe, że ostateczna walka będzie działa się na Titanie,, ojczystej planecie Szalonego Tytana. Również i jego wygląd pojawił się w formie figurki. Ma na sobie złotą zbroję , a na ręce Rękawicę Nieskończoności.

Przypominam, że premiera Avengers: Engame już 26 kwietnia.

Czytaj też: Kolejne informacje na temat nowego Batmana

Źródło: bgr.com