Po zwolnieniu Jamesa Gunna Marvel Studios wciąż poszukuje odpowiedniego kandydata na jego stanowisko. Na razie nie wiadomo kto zostanie reżyserem Strażników Galaktyki 3, a przez to prace nad tym filmem znacznie się opóźniają. Jednak niedawno, Kevin Feige rozmawiał z kandydatem na to stanowisko. Czy coś z tego wyszło?

Adam McKay, scenarzysta Ant-Mana i reżyser filmu Vice zdradził niedawno, że rozmawiał z Kevinem Feige. Rozmowa dotyczyła nie tylko Strażników Galaktyki 3, ale również pomysłu na Inhumans. Jednak nie znamy szczegółów na temat tego spotkania. McKay zdradził, że możliwe, iż Marvel pracuje nad produkcją, której bohaterem będzie Nova – kolejny kosmiczny superbohater. Dodatkowo McKay powiedział, że bardzo chciałby wyreżyserować Srebrnego Surfera. Wręcz zrobiłby wszystko, by móc się nim zająć.

Kto zostanie reżyserem Starażników Galaktyki 3

Na razie nie wiadomo, kto zostanie reżyserem Strażników Galaktyki 3. Projekt utknął w martwym punkcie. Z wcześniejszych informacji wynikało, że zdjęcia do tej produkcji maja ruszyć na początku 2019 roku, a premiera miałaby się odbyć w 2020. Jednak w sierpniu Disney usunął te daty z kalendarza. Oznacza to, że jak na razie, jedynymi premierami Marvela w 2020 roku będzie Czarna Wdowa i The Ethernals.

Czytaj też: Keanu Reeves marzy o roli Wolverine’a

Źródło: cbr.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej