WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kurt Russell i Greg Kinnear odrzucili propozycję roli w Swamp Thing

Mimo iż co chwile dochodzą do nas nowe informacje na temat obsady Swamp Thing, to jasne jest, że nie zawsze przyjęci aktorzy są pierwszym wyborem twórców. Tak było w przypadku postaci głównego antagonisty – Avery’ego Sunderlanda.

Choć wiemy, że wcieli się w niego Will Patton, to nie był on pierwszym wyborem. Żeby mógł zagrać Sunderlanda, wcześniej Kurt Russell i Greg Kinnear odrzucili propozycję roli w Swamp Thing.

Na swoim koncie na Twitterze scenarzysta serii, Charles Murphy, napisał, że DC oferowało Russellowi i Kinnearowi rolę Sunderlanda, jednak ją odrzucili. Murphy nie zdradza szczegółów ich decyzji. Być może aktorzy chcieli oderwać się od gatunku superbohaterskiego, bo obaj mieli już z takim wcześniej do czynienia. Kurt Russell wcieli się w rolę Ego, ojca Star Lorda w Strażnikach galaktyki vol. 2. Zaangażowanie Russella do Swam Thing miałoby sens, gdyż aktor ma już doświadczenie w walce z potworami po filmie The Thing z 1982 roku.

Choć powody odrzucenia roli nie są jasne, to nie oznacza to, że nie pojawią się w innych projektach DC. Jak wiemy studio ma bardzo duże plany co do przyszłych produkcji.

Przypomnijmy, że Swamp Thing ma zadebiutować na platformie streamingowej DC Studios. Producentem wykonawczym serialu jest James Wan razem z Markiem Verheidenem , Garym Daubermanem, Michaelem Clearem i Lenem Wisemanem.

Czytaj też: Thomas Haden Church zagra w Hellboyu?

Źródło: https://www.cbr.com/