Cyberpunkowe amerykańskie miasto i dubbing w języku polskim? Toż to zabijanie klimatu! – Takie komentarze można znaleźć w sieci, których autorzy powołują się na angielski dubbing w Wiedźminie 3, który kompletnie niszczył klimat. Czy nasz rodzimy język zrobi to samo w Cyberpunku 2077? Wątpię, ale możemy być pewni, że ten z pewnością powstanie.

Potwierdził to jeden z opiekunów oficjalnego fanpage Cyberpunk 2077 na Facebooku w odpowiedzi na jeden z komentarzy. Nie jest to oczywiście wielkim zaskoczeniem, ale ważne, że lepsza taka informacja, niż żadna. Jeśli jesteście spragnieni wiedzy o samym świecie, to studio na stronie Cyberpunk.net rozpoczęło serię postów, w ramach to których opowiadają o Night City. Mieście tak zepsutym, jak sterowanie za pomocą klawiatury i myszki w pierwszych dwóch odsłonach Dark Souls.

To jednak nie koniec przecieków, bo tak się właśnie składa, że ich kolejną dawkę zaserwowały nam nowe ogłoszenia pracy CD Projekt Red. Wrocławskie studio poszukuje projektanta trybu wieloosobowego i programisty sieciowego, co oczywiście nietrudno powiązać z wyczekiwaną przez wszystkich grom. Oczywiście może również chodzić o projekt powiązany z grą karcianą Gwint, ale szczegóły ujawnione przez członka ekipy pracującej przy Cyberpunku 2077 mówią jasno, że multi zawita do gry. Nie w dniu premiery, ale w późniejszych aktualizacjach.

Źródło: en.cdprojektred.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!