WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Kwietniowy Xbox Game Pass z cholernie solidnymi produkcjami

Microsoft ujawnił tradycyjnie gry, na jakie subskrybenci usługi Xbox Game Pass mogą liczyć w kwietniu i wygląda na to, że ten miesiąc wielu zaliczy do tych najlepszych. Dlaczego? Wszystko sprowadza się oczywiście od gier, wśród których znalazły się trzy perełki.

Od dziś w ramach kwietniowego Xbox Game Pass można bawić się w raczej wątpliwego The Golf Club 2 oraz Prey’a od Arkane Studios i Bethesdy, który powinien przypaść do gustu każdemu fanowi klimatów science-fiction. Nieco później, bo za okrągły tydzień (18 kwietnia) trafi do nas z kolei największy hit Capcomu, w którym wielkość ewidentnie nie ma znaczenia, a mowa o Monster Hunter World, w którym oręż większy od postaci nie robi na nikim wielkiego wrażenia. A, wtedy też pojawi się The Walking Dead: A New Frontier.

Jeśli już rozwiążemy problem stacji badawczej w kosmosie i poobijamy szczeny ogromnym potworom, to koniec kwietnia możemy uczcić drugim epizodem Life is Strange 2 (24 kwietnia) oraz Resident Evil 5 (25 kwietnia). Szkoda, że nie padło na „siódemkę”, ale nieco grozy piątka i tak Wam zapewni.

Czytaj też: Xbox Game Pass Ultimate to nowy abonament Microsoftu

Źródło: Microsoft, GameSpot