WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Laleczka Chucky powraca

Ostatnio nastała moda na powroty do starych horrorów w formie rebootów, remaków albo kontynuacji. Ty razem na warsztat trafiły filmy o demonicznej lalce. Do sieci trafił pierwszy plakat promujący film Child’s Play. Przygotujcie się, bo laleczka Chucky powraca.

Pierwszy oficjalny plakat filmu Child’s Play został opublikowany na Twitterze. Przedstawia ciemny magazyn, na którego środku stoi pudełko  z napisem „Buddi” (podobne widzimy również w tle). To prawdopodobnie nowa wersja Byddy Doll. Nie widzimy zawartości pudełka, jednak widniejący powyżej napis jest bardzo niepokojący.

To więcej niż zabawka… to twój najlepszy przyjaciel.

W tej wersji filmu, mama daje w prezencie urodzinowym synowi lalkę, a właściwie mechaniczną, zhakowaną  zabawkę. Kobieta nie jest świadoma, że pozornie niewinny Chucky nie cofnie się przed niczym. W rolę matki, Karen Barclay, wcieli się Aubrey Plaza. Za reżyserię odpowiadać będzie Lars Klevberg. Będzie to ósmy film z uniwersum Cult of Chucky, choć nie będzie kontynuacją, tylko jakby nowym wejściem w serię. Nie wiadomo jeszcze, jak Chycky będzie wyglądał, jednak można się spodziewać, że będzie podobny do pierwowzoru.

Data premiery ogłoszona jest na 21 czerwca 2019 roku, czyli na ten sam dzień co planowany debiut Toy Story 4. Mimo, że obie produkcje opowiadają o zabawkach, to na Child’s Play lepiej nie zabierać dzieci.

Czytaj też: Co pokazuje pierwszy teaser Toy Story 4?

Źródło: www.cbr.com