WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Materiały zewnętrzne

Latarki Olight – w czym są lepsze od konkurencji?

[Notka sponsorowana]

Przymierzasz się do wyboru nowej latarki? Z pewnością więc chciałbyś wydać swoje pieniądze jak najkorzystniej. Nie jest to wcale takie proste – rynek pełen jest produktów, które straszą wysokimi cenami, a jednocześnie wcale nie oferują wysokiej jakości. Dlatego wśród producentów latarek od kilku lat wyróżnia się marka Olight. Sprawdź, czym charakteryzują się jej produkty i dlaczego warto zwrócić na nie uwagę!

Dobre latarki? Olight!

Marka Olight powstała w 2006 roku i szybko zaczęła cieszyć się uznaniem. Opinie o latarkach Olight są bardzo korzystne – produkty te cieszą się dużym zainteresowaniem, korzystają z nich m.in. żołnierze, służby specjalne, policja czy strażacy. Wytrzymałość, wykorzystanie technologii LED, spory czas pracy czy funkcjonalność sprzętu powodują, że liczba miłośników marki Olight stale rośnie.

Latarki Olight słyną nie tylko z wysokiej jakości wykonania, ale również z bardzo korzystnych cen, które powodują, że produkty te dostępne są dla każdego. Producent postawił też na różnorodność – w ofercie marki znajdują się latarki taktyczne, latarki czołowe, reflektory czy latarki akumulatorowe. Znajdziemy tu maleńkie, kieszonkowe modele, które można przypiąć do ubrania, jak i masywne latarki mogące służyć do samoobrony czy wybijania szyb.

Latarki LED Olight – jakie modele warto wybrać?

Choć wszystkie latarki Olight posiadają cechy, za które warto je wyróżnić, postanowiliśmy wybrać kilka modeli, które wzbudziły w nas największe zainteresowanie.

Latarka Olight czołowa HS2 Dual XP-G2

Dobra latarka ledowa do biegania? To z pewnością latarka OlightHS2 Dual XP-G2. 4 tryby pracy, dołączony do zestawu akumulator oraz wskaźnik naładowania sprawiają, że nigdy nie zaskoczy cię całkowita ciemność. Maksymalny zasięg tej niewielkiej latarki to aż 85 metrów, a żywotność – aż 18 godzin.

Latarka akumulatorowa Olight S30R III Baton XM I2 Set

Latarki akumulatorowe coraz częściej wypierają tradycyjne latarki na baterie. Na dłuższą metę z pewnością pozwalają oszczędzić pieniądze, są też wygodniejsze, jeśli tylko masz możliwość podłączenia akumulatora. Ten model latarki Olight świeci na odległość 188 metrów, a bez ładowania może działać nawet przez 130 godzin. Posiada 5 trybów świecenia, w tym tryb stroboskopu, oraz wygodną końcówkę z magnesem, dzięki której latarkę można przyczepić do metalowych powierzchni.

Olight H2R Nova CW HP50 – czołówka i latarka ręczna jednocześnie

Ten model to bardzo ciekawa propozycja. Sprawdzi się jako latarka czołowa, ale jednym ruchem można przekształcić go w wygodną latarkę ręczną. Charakteryzuje się zasięgiem 153 metrów oraz żywotnością nawet do 45 dni! Wodoszczelność IPX-8 pozwala na zanurzenie w wodzie na głębokość do 2 metrów. Latarka jest odporna na upadki z wysokości do 1,5 metra i posiada magnetyczną końcówkę, dzięki której łatwo przyczepi się do metalowych powierzchni.

Latarka taktyczna Olight X9R Marauder

Ta latarka to najdroższy model wśród produktów Olight. Wystarczy jednak przyjrzeć się dokładniej jej specyfikacji, by uznać, że jest warta swojej ceny. Zasięg 630 metrów i oszałamiająca moc 25 000 lumenów powodują, że trudno byłoby znaleźć mocniejszą latarkę. Osiem trybów świecenia (w tym tryb Strobo, służący do oślepienia napastnika lub zwierzęcia) oraz mocna obudowa pozwalająca na użycie latarki w celu samoobrony lub jako wybijaka do szyb powodują, że ten sprzęt to latarka taktyczna z najwyższej półki. Żywotność tego modelu to około 27 godzin – latarkę można ładować dołączonym do niej akumulatorem.

Dobre latarki to sprzęt nie tylko funkcjonalny, ale również atrakcyjny cenowo. Jeśli poszukujesz modelu, który zadowoli cię w tych dwóch aspektach, z całą pewnością warto, byś wybrał jedną z latarek Olight. Gwarantujemy, że nie zamienisz jej na żadną inną!

[Notka sponsorowana]