WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Darmowe granie: Layers of Fear za darmo na Steama

Valve zdecydowało się na zapewnienie nam kilku godzin zabawy za pomocą promocji związanej z horrorem Layers of Fear. Przez najbliższy czas przypiszecie go do swojej wirtualnej biblioteki Steam za zupełną darmochę.

Czasem warto porzucić typowe gry polegające na eliminowaniu przeciwników i spróbować sił w czymś zgoła innym. W ramach zabawy w Layers of Fear nie będziemy niszczyć hord demonów, czy nieumarłych, bo rozgrywka polega na eksploracji. Z kolei fabuła jest dosyć prosta – wcielamy się w malarza, który za wszelką cenę pragnie ukończyć swoje dzieło. Problem w tym, że bohater cierpi na chorobę psychiczną, co przeszkadza mu (i siłą rzeczy nam) w pracy. Wprawdzie nie spotkamy tu żadnych przeciwników, ale oprawa graficzna i ścieżka dźwiękowa sprawia, że nieustannie dosięga nas uczucie zaszczucia i bezsilności.

Layers of Fear zdobędziecie TUTAJ, ale jeśli nie chcecie logować się do konta za pomocą przeglądarki, to równie dobrze możecie odnaleźć tę grę w sklepie w aplikacji. W ofercie wystarczy kliknąć „zagraj„, aby na zawsze cieszyć się produkcją Bloober Team. Śpieszcie się jednak, bo nie wiadomo, jak długo potrwa ta promocja.

Źródło: Steam