Tradycyjnie Valve nie było w stanie zapobiec przeciekom na temat startu swoich masowych przecen, ale łatwe to z pewnością nie jest, kiedy firma musi poinformować wszystkich wydawców o swoich planach na długo przed jej startem. Po raz kolejny data rozpoczęcia „święta graczy” została ujawniona przez profil Steam Database, stąd wiemy, że Letnia Wyprzedaż Steam 2019 ruszy już jutro. 

Czytaj też: Domniemana premiera The Last of Us 2

Chociaż im więcej wyprzedaży dostajemy, tym mniej cieszymy się na ich widok, to zawsze coś tam dla siebie znajdziemy w tym przesycie. Tym razem radzę Wam przyjrzeć się kategorii gier niezależnych, bo w ubiegłych miesiącach wiele ciekawych tytułów w tym segmencie odbębniło już swoją premierę. Risk of Rain 2? The Forest (choć ten już ma sporo na karku)? Czy nawet Astroneer – te produkcje mogę Wam z czystym sercem polecić.

Wróćmy jednak do clou newsa, czyli tego, że Letnia Wyprzedaż Steam 2019 wystartuje 25 czerwca i potrwa całe dwa tygodnie, czyli do 9 lipca. Valve przygotowało dla nas zapewne nie tylko przeceny, ale też tematyczną zabawę i możliwość uzbierania garści kart za kilkanaście złotych (z tej praktyki upolujecie 1/2 gry „za darmo”).

Czytaj też: Doskozzza Stachursky’ego w Cyberpunk 2077? Studio komentuje

Źródło: Twitter

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej