WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Lewiatan z God of War pod młotem uzdolnionych rzemeślników

Przenikanie się świata gier z rzeczywistością jest zawsze mile przyjmowane przez graczy. Poza tym, kto nie chciałby ot tak dla zabawy pomachać trochę bronią wyjętą prosto z ulubionego tytułu? No dobra, na takie przyjemności może nie mamy zbyt wielu okazji, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby rzucić okiem na pracę profesjonalistów, którym udało się stworzyć początkową broń Kratosa z najnowszego God of Wara. Wygląda na to, że Lewiatan prezentuje się dobrze nie tylko w grze.

Tego zadania podjął się polski rzemieślnik – Trollsky oraz ekipa Man At Arms. W stworzonych przez nich materiałach wideo możemy obejrzeć cały proces powstawania topora, na który składa się kucie ostrza, wykończenie styliska, rzeźbienie charakterystycznych run i oczywiście dopracowanie wszelkich detali. Podczas gdy Polak postawił na krótsze ujęcia bez komentarza, anglojęzyczni twórcy szczegółowo tłumaczyli i pokazywali cały proces. Oba filmiki wieńczy mały pokaz oraz test Lewiatana w boju i muszę przyznać, że owoc pracy naszego rodaka prezentuje się lepiej. Zresztą, sami oceńcie:

Z kolei God of War doczekał się do tej pory kilku aktualizacji, wśród których wyróżnia się ostatnia z trybem zdjęć. Może jest to niepotrzebny dla większości dodatek, ale fanom najnowszego dzieła od Sony sprawia masę frajdy. Widać to nie tylko po licznych wątkach na Reddicie, ale po kilku momentami zabawnych, a momentami olśniewających kadrach.

Źródło: wccftech