WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Z LG wyciekły informacje o smartfonie G4. Skóra lub plastik.

Twórcy Samsunga Galaxy S6 postawili na szkło, dlatego znajdziemy je zarówno z przodu jak i tyłu smartfona. iPhone’y lubią metal. Wygląda na to, że koncern LG poszedł w inną stronę i zdecydował się na skórę.

Na dzień 28 kwietnia LG planowało ujawnienie kolejnej odsłony swojego flagowca – G4, możliwe że jako odpowiedź na wypuszczenie wspomnianego już S6. Z koreańskiego koncernu przy pomocy Evana Blass, wyciekły jednakże informacje na temat tego, czym smartfony będą obłożone – okazuje się, że materiałem tym będzie skóra, przynajmniej jeśli chodzi o tylną klapkę. Jeśli jednakże należycie do klientów którzy preferują plastik to i wy dla was przygotowano odpowiedni produkt, bo firma wypuści też 3 odmiany kolorystyczne w plastikowym wydaniu. Skórzane natomiast będą mieć 6 odmian. Jeśli chodzi o akcesoria to powrócą też pokrowce, które umożliwią korzystanie z LG Quick Circle, czyli odczytywanie powiadomień przy zamkniętym futerale.

A co jeśli chodzi o specyfikacje? Nie znamy jeszcze konkretnych danych o wnętrzu tego urządzenia, ale LG G4 wyposażony zostanie w aparat z obiektywem f/1.8. Smartfon ma być wspomagany przez laserowy autofocus, czujnik odwzorowania barw na podczerwień, oraz pełny tryb manualny. Poza tym otrzymamy 5,5-calowy ekran z rozdzielczością Quad HD, wymienialną baterię o pojemności 3000 mAh i coś o czym zapomina większość producentów (celowo zresztą) – slot na kartę microSD.

xgok3outnmx86yhz8nmd xxu4lkuadtplnx1jupcg y7ne9f1cw1pjdudxldvh

Źródło: The Verge