WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

LG już wkrótce zaprezentuje swój lewitujący głośnik Bluetooth

Elektroniczny gigant LG zapowiedział właśnie, że na targach Consumer Electronics Show pochwali się on nowym lewitującym głośnikiem przenośnym.

Głośnik LG o nazwie PJ9 ma wykorzystywać potężne elektromagnesy umiejscowione wewnątrz Stacji Lewitacji, która pozwoli mu na niedotykanie jakiejkolwiek powierzchni podczas odtwarzania dźwięków. Muzyczne właściwości głośnika również robią wrażenie – na pokładzie mamy możliwość uruchamiania muzyki w 360 stopniach, a także technologię Dual Passive Radiator, podbijającą midy i highe.

Możemy spodziewać się baterii pozwalającej głośnikowi na pracę przez 10 godzin bez ładowania, a kiedy przyjdzie pora na podłączenie go do prądu, PJ9 posłusznie sam pofrunie do środka Stacji Lewitacji. Interwencja użytkownika będzie przy tym procesie niepotrzebna. Dodatkowo, nowy głośnik LG jest zgodny ze standardem IPX7, co pozwala mu na „przetrwanie wszelkich warunków pogodowych”, kiedy postanowimy zabrać go na spacer. Co ciekawe, mechanizm Multipoint pozwoli PJ9 na połączenie się z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie.

Niestety, nie weszliśmy jeszcze w posiadanie żadnych informacji na temat ceny tego urządzenia, ale bardziej zainteresowani będą mogli obejrzeć je z bliska w Las Vegas Convention Center (stanowisko 11100), razem z całą resztą bezprzewodowych produktów LG.

źródło: neowin.net | zdjęcie: 9to5mac.com