WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

LG V30 ma posiadać najlepszy dźwięk

Najnowszy przedstawiciel serii V od LG (model V30) ma zostać wyposażony w najlepsze funkcje audio wśród smartfonów najnowszej generacji. Przy ich projektowaniu firma współpracowała z ekspertami z dziedziny audio – wszystko po to aby przypodobać się audiofilom.

LG V30 zostało wyposażone w przetwornik Hi-Fi Quad oparty na Sabre ES9218P firmy ESS Technology. Jego poprzednia wersja pozwalała na odtwarzanie dźwięku zbliżonego do sygnału źródłowego. Nowa wersja została wzbogacona o cyfrowe filtry oraz gotowe zestawy ustawień. Te pierwsze poprawiają echo występujące po impulsie dźwięku jak i przed nim. Także pozwala to na zaprogramowanie nowych trybów pracy: wzbogacony, szczegółowy, na żywo czy basy. LG V30 ma posiadać także technologię firmy MQA, która ma ułatwić streaming dźwięku o wysokiej częstotliwości. Juno Cho, prezes działu mobile, mówi:

Wprowadzając model V30 firma LG oraz nasi partnerzy ustanawiają nowe standardy jakości dźwięku odtwarzanego przez smartfony. Teraz użytkownicy mogą dostosowywać brzmienie do indywidualnych upodobań. Połączenie zaawansowanej technologii dźwięku Hi-Fi oraz znakomitego obrazu na ekranie OLED FullVision sprawia, że LG V30 jest multimedialnym urządzeniem, które nie ma sobie równych. Większość ludzi jest przywiązana do swojej ulubionej muzyki, dlatego oczekuje bezkompromisowej jakości dźwięku, zarówno od słuchawek, jak i od urządzeń mobilnych. Z tego powodu marka B&O PLAY bardzo cieszy się z długoterminowej współpracy z LG, która przynosi satysfakcję zarówno nam, jak i entuzjastom muzyki na całym świecie.

Smartfon V30 będzie oferowany w zestawie z słuchawkami B&O Play, które mają być najwyższej klasy i mają dopełnić wrażenia słuchowe.

Źródło: Materiały prasowe