Kilka miesięcy temu, firma LG zaprezentowała światu smartfon G6. Jego specyfikacja była na najwyższym poziomie, jednakże wiele osób miało uwagi co do zastosowanego procesora – wydajność Snapdragona 821 była troszkę rozczarowująca. Najnowsze informacje pokazują, że firma może wypuścić nowe modele G6 Pro i G6 Plus.

Niestety, nowe wersje smartfonów nie będą oferowały zbyt wielu ulepszeń. LG G6 Plus będzie miał 128 GB pamięci masowej, bezprzewodowe ładowanie oraz będzie kosztował około 800$. Wersja G6 Pro będzie miała 32GB pamięci i nie jest do końca jasne, co jeszcze ulegnie w niej zmianie. Jednakże to co najciekawsze to czy firma zastosuje procesory Qualcomm Snapdragon 835. Jeśli tak, to rzeczywiście będzie to krok do przodu, który z pewnością zachęci nowe osoby do zakupu.

Nowe smartfony będę dostępne pod koniec miesiąca w Korei Południowej. Powinny one także pojawić się w innych krajach, ale póki co nic na ten temat nie wiadomo. Miejmy jednak nadzieję, że pojawią się one w Europie, w tym w Polsce.

Źródło: https://www.neowin.net/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!