WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

LG X Power 2 zadebiutuje z 5,5 calowym wyświetlaczem i baterią 4500 mAh

LG pochwaliło się dzisiaj po raz pierwszy następcą zeszłorocznego LG X Power, sygnowanego numerem „2”.

Nowy telefon LG ze średniej półki pojawi się na rynku z 5,5 calowym wyświetlaczem HD, a także z gigantyczną baterią o pojemności 4500 mAh, co wraz z zredukowaną konsumpcją energii powinno pozwolić X Power 2 na funkcjonowanie „przez cały weekend bez naładowania”. Jeśli chodzi o zdolność do działania na niepodłączonym smartfonie, możemy liczyć na 14 godzin nawigowania, 18 godzin surfowania po Internecie oraz wyświetlanie filmów wideo przez 15 godzin.

https://www.youtube.com/watch?v=O_jOhkWJD4k

LG X Power 2 śmiga na Android 7 Nougat i jest wsparty przez ośmiordzeniowy procesor 1,5 GHz, a także 2GB RAMu i 16GB pamięci podręcznej. Zdjęcia możemy cykać dzięki głównej kamerze o rozdzielczości 13-megapikseli, a także przedniej o rozdzielczości 5-megapikseli (ta dysponuje nawet własnym flashem). Naturalnie, wewnątrz LG X Power 2 znajdziemy również wsparcie dla 4G/LTE, Bluetooth 4.2, WiFi czy GPS.

Waga urządzenia to 164 gramy, wymiary zaś przedstawiają się następująco: 154,7 x 78,1 x 8,4mm. LG X Power 2 będzie można znaleźć na półkach sklepowych w kilku wariantach kolorystycznych, w tym w czarnym, tytanowym, niebieskim czy złotym. Dokładniej będzie można się im przyjrzeć podczas pokazów na Mobile World Congress 2017.

źródło: gizchina.com | zdjęcie: neurogadget.com