WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

LG zaprezentowało G7 ThinQ

2 maja 2018 roku odbyła się premiera smartfona LG G7 ThinQ. Jest to telefon, który ma zrewolucjonizować ofertę firmy, głównie dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji.

G7 ThinQ posiada procesor Snapdragon 845, 4 albo 6 GB pamięci RAM oraz 64 albo 128 GB pamięci wewnętrznej. Został on wyposażony w 6,1 calowy ekran, pracujący z rozdzielczością 3129 x 1440 px, który chroniony jest szkłem hartowanym Gorilla Glass 5. Co ciekawe, to samo szkło znajduje się także z tyłu smartfona. Produkt LG posiada odporność na wodę i pył (IP68). Tylne aparaty są niezwykle wysokiej jakości co ma zapewnić bardzo dobre zdjęcia. Co więcej, ma on posiadać rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję. Warto też wspomnieć o dźwięku – LG zastosowało głośniki Boombox, które zapewnia znacząco lepsze brzmienie od poprzedników.

Hwang Jeong-Hwan, dyrektor generalny działu mobile commmunications, mówi:

LG G7 ThinQ  otwiera nowy rozdział w historii firmy. Połączenie spersonalizowanych i niezwykle użytecznych funkcji opartych na sztucznej inteligencji z najistotniejszymi cechami smartfonu czyni go  najbardziej przyjaznym telefonem, jaki LG kiedykolwiek wyprodukowało.

Póki co data premiery na rynku polskim jest jeszcze nieznana, ale o niej powinniśmy dowiedzieć się na przełomie maja i czerwca tego roku.

Źródło: Materiały prasowe